قهرمان بوکس کشور با ضربات چاقو به قتل رسید

قهرمان بوکس کشور با ضربات چاقو به قتل رسید

در این خبر آشنا میشوید با: با کشته شدن قهرمان بوکس کشور که با ضربات چاقو به قتل رسید. تا پایان خبر با ما همراه باشید.

برای مشاوره حقوقی قتل، می توانید با وکیل قتل در ارتباط باشید.

شرح حادثه

قهرمان ۱۸ ساله بوکس استان مرکزی با ضربات چاقو به قتل رسید. به گفته رییس پلیس آگاهی استان مرکزی، قاتل در عملیات ضربتی پلیس در خنداب ۳ ساعت بعد از حادثه دستگیر شد.
شامگاه شنبه بود که خبری سبب شوک جامعه ورزش استان مرکزی شد. براساس اخبار محمد سالار پارسا، بوکسور ١٨ ساله استان مرکزی بر اثر ضربات چاقو در یک نزاع ساده خیابانی بدون هیچ پیش‌ زمینه درگیری قبلی، به قتل رسید. پسر جوان که در یک نزاع خیابانی، قهرمان ۱۸ ساله بوکس استان مرکزی را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، ۳ ساعت بعد از این جنایت در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شد.

برای مشاوره وکالت تلفنی، می توانید با موسسه وکالت دادپویان در تماس باشید.

قاتل پس از قتل از محل متواری شد

شامگاه شنبه ماموران پلیس اراک از قتل «محمدسالار پارسا» بوکسور ۱۸ ساله استان مرکزی با ضربات چاقو در یک نزاع خیابانی باخبر شدند. نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد این درگیری بدون هیچ پیش‌ زمینه قبلی، بین چند جوان رخ داده است. (قهرمان بوکس کشور با ضربات چاقو به قتل رسید)

بنابراین ردیابی‌های دستگیری قاتل در دستور کار پلیس استان مرکزی قرار گرفت و حدود سه ساعت بعد متهم در شهرستان خنداب دستگیر شد.

قهرمان بوکس کشور با ضربات چاقو به قتل رسید
سرهنگ کامیار چهری، رییس پلیس آگاهی استان مرکزی در تشریح جزییات این حادثه گفت: «در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک درگیری منجر به قتل در یکی از محله‌های شهرستان اراک، ماموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند، جوانی در یک نزاع ساده بدون هیچ درگیری قبلی و با ضربات چاقو به قتل رسیده و قاتل از محل متواری شده است. ماموران با تحقیقات فنی و تخصصی موفق شدند مخفیگاه قاتل را در شهرستان خنداب شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضایی و با همکاری عوامل انتظامی شهرستان خنداب، قاتل را طی یک عملیات ضربتی و در کمتر از ۳ ساعت دستگیر کنند. متهم پس از اعتراف به قتل برای سیر مراحل قانونی با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.»

«محمدسالار پارسا» از قهرمانان المپیاد استعدادهای برتر کشور بود که سال ۱۳۹۸ در ۳ اردوی متوالی تیم ملی بوکس نونهالان ایران نظر کادر فنی را به خود جلب کرد و از استعدادهای برتر مشت‌زنی ایران بود.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکیل آنلاین یا وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، وکیل میتواند آنرا برای شما تنظیم نماید و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به وکیل انلاین، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

مهم ترین مقالات حقوقی دادپویان شامل: طنز حقوقی، رادیو حقوقی، کلیپ حقوقی، پکیج حقوقی، بسته حقوقی، بیمه حقوقی، فیلم حقوقی است که میتوانید در سایت حقوقی دادپویان مطالعه نمایید.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید. ضمنا شما میتوانید از طنز حقوقی، کلیپ حقوقی، کلیپ کیفری، کلیپ جنایی، کلیپ قانونی، کلیپ قانون، رادیو حقوقی هم در قسمت رادیو استفاده کنید. امیر هاشمی مدیر سایت موسسه حقوقی دادپویان است. اینستاگرام حقوقی و اینستاگرام وکیل را هم دنبال کنید. استفاده از طنز هم موجب خوشحالی شما خواهد شد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *