قهرمان بوکس کشور با ضربات چاقو به قتل رسید

قهرمان بوکس کشور با ضربات چاقو به قتل رسید

در این خبر با کشته شدن قهرمان بوکس کشور که با ضربات چاقو به قتل رسید آشنا شوید.

در صورت هرگونه سوال می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره حقوقی داشته باشید.

قهرمان ۱۸ ساله بوکس استان مرکزی با ضربات چاقو به قتل رسید. به گفته رییس پلیس آگاهی استان مرکزی، قاتل در عملیات ضربتی پلیس در خنداب ۳ ساعت بعد از حادثه دستگیر شد.
شامگاه شنبه بود که خبری سبب شوک جامعه ورزش استان مرکزی شد. براساس اخبار محمد سالار پارسا، بوکسور ١٨ ساله استان مرکزی بر اثر ضربات چاقو در یک نزاع ساده خیابانی بدون هیچ پیش‌ زمینه درگیری قبلی، به قتل رسید. پسر جوان که در یک نزاع خیابانی، قهرمان ۱۸ ساله بوکس استان مرکزی را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، ۳ ساعت بعد از این جنایت در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شد.

قاتل پس از قتل از محل متواری شد

شامگاه شنبه ماموران پلیس اراک از قتل «محمدسالار پارسا» بوکسور ۱۸ ساله استان مرکزی با ضربات چاقو در یک نزاع خیابانی باخبر شدند. نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد این درگیری بدون هیچ پیش‌ زمینه قبلی، بین چند جوان رخ داده است. (قهرمان بوکس کشور با ضربات چاقو به قتل رسید)

بنابراین ردیابی‌های دستگیری قاتل در دستور کار پلیس استان مرکزی قرار گرفت و حدود سه ساعت بعد متهم در شهرستان خنداب دستگیر شد.

قهرمان بوکس کشور با ضربات چاقو به قتل رسید
سرهنگ کامیار چهری، رییس پلیس آگاهی استان مرکزی در تشریح جزییات این حادثه گفت: «در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک درگیری منجر به قتل در یکی از محله‌های شهرستان اراک، ماموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند، جوانی در یک نزاع ساده بدون هیچ درگیری قبلی و با ضربات چاقو به قتل رسیده و قاتل از محل متواری شده است. ماموران با تحقیقات فنی و تخصصی موفق شدند مخفیگاه قاتل را در شهرستان خنداب شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضایی و با همکاری عوامل انتظامی شهرستان خنداب، قاتل را طی یک عملیات ضربتی و در کمتر از ۳ ساعت دستگیر کنند. متهم پس از اعتراف به قتل برای سیر مراحل قانونی با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.»

«محمدسالار پارسا» از قهرمانان المپیاد استعدادهای برتر کشور بود که سال ۱۳۹۸ در ۳ اردوی متوالی تیم ملی بوکس نونهالان ایران نظر کادر فنی را به خود جلب کرد و از استعدادهای برتر مشت‌زنی ایران بود.

پیشنهاد ما به شما قبل از هر اقدام حقوقی یا کیفری، مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری است که تا قبل از گرفتار شدن در دام حقوقی یا کیفری، بتوانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی وکیل آنلاین است.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *