رییس اسبق پزشکی قانونی به قتل رسید

رییس اسبق پزشکی قانونی به قتل رسید

در این خبر با رییس اسبق پزشکی قانونی به قتل رسید آشنا شوید. 

در صورت هرگونه سوال می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره حقوقی داشته باشید.

دکتر علی محفوظی رییس سابق سازمان پزشکی قانونی در خیابان ایران زمین با ضرب دو گلوله توسط یک مرد میانسال با انگیزه نامشخص به قتل رسید.

با دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جرایم جنایی، جسد رییس سابق سازمان پزشکی قانونی برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای دستگیری عامل این جنایت وارد عمل شده‌اند.

سرهنگ علی ولی پور گودرزی رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از وقوع این قتل با سلاح گرم در محله سعادت آباد تهران خبر داد و گفت: مقتول دکتر محفوظی، معاونت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، ریاست سازمان پزشکی قانونی کشور بوده است.

وی افزود: مقتول فردی ۸۵ ساله به نام دکتر محفوظی بود که در سال‌های اخیر در بخش خصوصی فعالیت می‌کرد.

رییس اسبق پزشکی قانونی به قتل رسید

سوابق دکتر علی محفوظی

سوابق دکتر علی محفوظی استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران که صبح امروز به دست عوامل ناشناس به قتل رسید: معاونت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، ریاست سازمان پزشکی قانونی کشور، معاونت دانشگاه علوم پزشکی تهران، عضویت شورای عالی نظام پزشکی کشور و عضو هیات امنا درمانگاه‌های خیریه کشور بوده است و وی این اواخر بیشتر وقت خود را در خیریه معلولین که موسس آن بود صرف می‌کرد.

در تحقیقات اولیه، سرنخ هایی از عوامل این جنایت به دست آمد و تلاش‌ها برای دستگیری عاملان این حادثه ادامه دارد.

پیشنهاد ما به شما قبل از هر اقدام حقوقی یا کیفری، مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری است که تا قبل از گرفتار شدن در دام حقوقی یا کیفری، بتوانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی وکیل آنلاین است.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *