تمدید مهلت دکتری ۱۴۰۱

تمدید مهلت دکتری ۱۴۰۱

در این خبر قصد داریم در مورد تمدید مهلت دکتری ۱۴۰۱ مطالبی را بیان کنیم.

در صورت هرگونه سوال حقوقی و کیفری می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره حقوقی داشته باشید.

سازمان سنجش در اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۱ تا پایان هفته جاری (۱۲ آذر) خبر داد.

زمان ثبت نام در آزمون ورودی مقطع دکتری سال ۱۴۰۱ که پیش از این تا ۸ آذر برای متقاضیان فراهم بود به مدت ۴ روز دیگر ( تا ۱۲ آذر) تمدید شد.

تمدید مهلت دکتری ۱۴۰۱

اطلاعیه سازمان سنجش در مورد تمدید مهلت

پیرو اطلاعیه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ بدینوسیله به اطلاع متقاضیان می‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از افرادی که تا این تاریخ (۰۸/۰۹/۱۴۰۰) برای ثبت‌ نام اقدام ننموده‌ اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا روز جمعه مورخ ۱۲/۰۹/۱۴۰۰ نسبت به ثبت‌نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌ نام و اطلاعیه‌ های صادر شده و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌ نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

ضمنا آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

پیشنهاد ما به شما قبل از هر اقدام حقوقی یا کیفری، مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری است که تا قبل از گرفتار شدن در دام حقوقی یا کیفری، بتوانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی وکیل آنلاین است.

رزرو آنلاین وقت مشاوره

با انتخاب وکیل برگزیده دادپویان با بهترین وکیل پایه یک متناسب با موضوع خود مشاوره بگیرید.
دادپویان

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *