کلاهبرداری شبکه ای ماشین

کلاهبرداری شبکه ای خودرو سه

در این مقاله آشنا میشوید با: کلاهبرداری شبکه ای خودرو سه، انواع کلاهبرداری، وکیل کلاهبرداری مشدد در تهران. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

نمایش ویدیو درباره کلاهبرداری شبکه ای خودرو سه دادپویان

قسمت چهارم رادیو حقوقی دادپویان کلاهبرداری شبکه ای خودرو سه (پارت آخر)

سلام به رادیو دادپویان خوش آمدید.

رادیو حقوقی دادپویان قصد داره در هر قسمت یه موضوع یا داستان یا پرونده های جذاب حقوقی، کیفری و جنایی رو برای شما روایت کند.

با مراجعه به سایت حقوقی دادپویان یا دادپویان دات کام می تونید قسمت های مختلف رادیو حقوقی دادپویان رو دنبال کنید و چنانچه نیاز به مشاوره با وکیل دارید، با وکیل آنلاین تماس بگیرید.

رادیو دادپویان

قسمت اول توضیح دادیم که متهمین این پرونده با تبلیغ در سایت های اینترنتی اقدام به جذب مشتری میکنن و پول رو از مردم میگیرند و خودرو تحویل نمیدن.

در قسمت دوم تحقیقات و جلسه رسیدگی دادگاه رو مطرح کردیم.

تو قسمت سوم قصد داریم در مورد  انواع کلاهبرداری صحبت کنیم البته خیلی قصد نداریم به صورت تخصصی در مورد موضوع کلاهبرداری صحبت کنیم ولی می‌خواهیم شما را با انواع کلاهبرداری آشنا کنیم تا اگر خدایی نکرده درگیر جریان کلاهبرداری شدید بدونید به چه عنوان در دادسرا اقدام به طرح شکایت کنید.

انواع کلاهبرداری

 2 مدل کلاهبرداری داریم کلاهبرداری ساده و کلاهبرداری مشدد.

 ماده ۱ قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء و اختلاس و کلاهبرداری توضیح میده که اگر فردی از طریق حیله وتقلب مالی را از شماره ببره کلاهبردار محسوب میشه مثلا شرکتی ایجاد میکنه و شما را ترغیب می کنه به اینکه یک محصولی ازش خریداری کنید و با  خرید چند محصول اعتماد شما را جلب می کنه و شما فکر می کنید که یک شرکت معتبر هست و این شرکت قابل اعتماد.

و بعد شما اجناس دیگری رو خریداری می کنید و پولشو پرداخت می کنید ولی این کالا تقلبی از آب درمیاد یا این که مثلا فردی اعلام میکنه  فلان کارو انجام میدم و اعتماد شما روی این قضیه جلب میکنه و از شما پولی میگیره ولی برای شما کاری انجام نمیده احتمالا خیلی از شماها با این موضوع درگیر بودید که بعضی افراد به عنوان کارچاق کن میان میگن که آقا مثلا ارتباطات خوبی تو فلان نهاد یاسازمان دارم و پول خوبی هم از شما می گیره و دیگه خبری ازش نمیشه یا خودش رو به عنوان یک شخصیت معرفی می‌کنه که مدیرعامل فلان شرکت هستم و یا در دولت در فلان سازمان هستم و اعتماد شما رو جلب میکنه و مبالغی از شما به عنوان انجام کار میگیره.

برای شکایت کلاهبرداری، می توانید با وکیل کلاهبرداری در تماس باشید.

ولی متاسفانه معلوم میشه عنوان جعلی است و پول شما از بین رفته به این اقدام میگن کلاهبرداری ساده که مجازات اون از یک تا هفت سال حبس و رد اموالی است که از شما برده شده و جزای نقدی.

وکیل کلاهبرداری مشدد در تهران

مدل دیگه کلاهبرداری کلاهبرداری مشدده یعنی اینکه فردی با استفاده کردن از تبلیغات یعنی استفاده از وسایل ارتباط جمعی مثل رادیو تلویزیون و آگهی شما را فریب بدهد و مالی از شما میبره یا فرد کلاهبردا از کارکنان دولت یا نهادهای دولتی یا شهرداریه.

برای شکایت کلاهبرداری شبکه ای می توانید با وکیل کلاهبرداری در تماس باشید.

اگر این فرد چنین اقدامی انجام بده یا از طریق تبلیغات فضای مجازی شما را فریب بدهد و مالی از شما ببره کلاهبرداری مشدد محسوب میشه که مجازات اون طبق ذیل ماده یک قانون تشدید 2 تا 10 سال حبس و رد مال و جزای نقدی است.

حالا اگه افرادی با همدیگه اقدام به تشکیل شبکه‌ای برای فریب و بردن اموال مردم بکنن این مدل رو میگن کلاهبرداری شبکه‌ای که ماده ۴ قانون تشدید در مورد اون توضیح داده و مجازاتش رو از ۱۵ سال تا حبس ابد اعلام کرده.

با این توضیحات در نظر بگیرید اگر سایت های اینترنتی و یا شبکه های مجازی که به صورت خیلی عمومی دارند تبلیغ می‌کند و شما مرتکب خرید محصول شدید و بعد مالی از شما برده شد و قصد شکایت داشتید میتونید تحت عنوان کلاهبرداری مشدد طرح دعوا کنیم نه کلاهبرداری ساده. 

فقط به یاد داشته باشید برای این موضوع علاوه بر طرح یک شکواییه صحیح نیاز به مشاوره خوب و پی گیری خوب در تمام مراحل دادرسی دارید.

روایت سریالی کلاهبرداری شبکه ای مربوط به پرونده خودرو همینجا تموم میشه و ما توی قسمت های بعدی سعی می کنیم موضوع های جذاب دیگه ای رو توی رادیو داد پویان برای شما روایت کنیم.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکیل آنلاین یا وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، وکیل میتواند آنرا برای شما تنظیم نماید و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به وکیل انلاین، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

مهم ترین مقالات حقوقی دادپویان شامل: طنز حقوقی، رادیو حقوقی، کلیپ حقوقی، پکیج حقوقی، بسته حقوقی، بیمه حقوقی، فیلم حقوقی است که میتوانید در سایت حقوقی دادپویان مطالعه نمایید.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید. ضمنا شما میتوانید از طنز حقوقی، کلیپ حقوقی، کلیپ کیفری، کلیپ جنایی، کلیپ قانونی، کلیپ قانون، رادیو حقوقی هم در قسمت رادیو استفاده کنید. امیر هاشمی مدیر سایت موسسه حقوقی دادپویان است. اینستاگرام حقوقی و اینستاگرام وکیل را هم دنبال کنید. استفاده از طنز هم موجب خوشحالی شما خواهد شد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *