منابع آزمون وکالت 1400

منابع آزمون وکالت 1400

در این خبر آشنا میشوید با: منابع آزمون وکالت 1400. تا پایان خبر با ما همراه باشید.

اضافه شدن منبع وکالت

بر اساس اعلام مرکز وکلای قوه قضائیه، مطابق اصلاحیه‌ ماده ۱۱ آیین‌نامه مرکز، حقوق اساسی به‌صورت رسمی به‌ عنوان یکی از منابع آزمون وکالت 1400 انتخاب شد.

با اصلاح ماده 11 آیین‌نامه مرکز وکلا، حقوق اساسی به طور رسمی به منابع آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه اضافه شد.

حقوق اساسی به منابع آزمون وکالت اضافه شد.

مطابق اصلاحیه‌ ماده 11 آیین‌نامه مرکز وکلا که به پیشنهاد رئیس مرکز وکلا، به امضای رئیس قوه قضائیه رسیده است:

منایع آزمون وکالت 1400

منابع آزمون وکالت 1400 (منابع آزمون قوه قضائیه 1400) از این قرار است: متون فقه در حد تحریرالوسیله، آیین دادرسی کیفری و مدنی. حقوق مدنی و امور حسبی، حقوق تجارت. حقوق جزای عمومی و اختصاصی، حقوق ثبت و حقوق اساسی.

علی بهادری‌جهرمی، رییس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه. پیش از این با انتشار پستی در حساب توییتر شخصی خود. از اضافه شدن درس حقوق اساسی به مواد امتحانی آزمون این مرکز در سال 1400 خبر داده بود.

رییس مرکز وکلا در این توییت ضمن توصیه به داوطلبان آزمون مرکز وکلای قوه قضائیه در سال 1400. برای مطالعه متن قانون اساسی به همراه نظرات تفسیری و مشورتی شورای نگهبان. از انتشار اخبار تکمیلی در این زمینه در آینده نزدیک خبر داده بود.

منابع آزمون 1400 مرکز وکلای قوه قضائیه

منابع آزمون مرکز وکلای قوه قضائیه سال 1399 شامل مواد امتحانی شامل درس‌های حقوق مدنی، آیین دادرسی مدنی، حقوق تجارت، حقوق جزای عمومی و اختصاصی، آیین دادرسی کیفری و نیز، فقه و حقوق بود که از این به بعد حقوق اساسی نیز به منابع آزمون وکالت (منابع آزمون مرکز وکلای قوه قضائیه) افزوده شد.

لذا ممکن است در آینده، منابع آزمون مرکز وکلای قوه قضائیه (منابع آزمون قوه قضائیه 1400) مجددا دستخوش تغییراتی شود. بنابراین حتما قسمت اخبار حقوقی دادپویان را پیگیری نمائید.

منابع آزمون مرکز وکلای 1400، موارد بالا به همراه حقوق اساسی می باشد.

در صورت تمایل به مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه وکلای مجرب و کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه بدوی و تجدیدنظر تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، میتوانند آنرا برای شما تنظیم نمایند و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به ایشان، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از خدمات حقوقی استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک مجرب، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل در زمینه دعاوی خانوادگی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی خانوادگی گذاشته اند. پنج وکیل در زمینه دعاوی کیفری دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی کیفری است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *