قتل خونین ناشی از اختلافات مالی

قتل خونین ناشی از اختلافات مالی

در این خبر آشنا میشوید با: قتل خونین ناشی از اختلافات مالی. تا پایان خبر با ما همراه باشید.

برای مشاوره حقوقی قتل، می توانید با وکیل قتل در تماس باشید.

کشته شدن پسر جوان مقابل خانواده اش

رسیدگی به یک پرونده قتل، از یک سال قبل به دنبال کشته شدن پسر جوانی به نام یاور مقابل خانه‌اش در جنوب تهران آغاز شد. ماموران بلافاصله رهسپار خیابان مورد نظر شدند و جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

برادر «یاور» به نام «پیام» که با پلیس تماس گرفته بود، گفت: مدتی بود با یکی از دوستانم به نام «شهرام» اختلاف حساب مالی داشتم. امروز شهرام مقابل خانه آمده بود تا طلبش را از من بگیرد. می‌خواستم مقابل در بروم و با او صحبت کنم اما برادر بزرگم یاور اجازه نداد و گفت خودش این مشکل را حل می‌کند. او مقابل در رفت اما دوستم با ضربه چاقو به سینه‌اش کوبید و او را کشت و گریخت.

قتل خونین ناشی از اختلافات مالی

به دنبال اظهارات پسر جوان ماموران به محل درگیری رفتند و به پرس‌وجو پرداختند. شاهدان گفتند یاور در درگیری با پسری جوان چاقو خورد و متهم هم که در آن درگیری زخمی شده بود بلافاصله با موتور گریخت. ماموران به ردیابی متهم پرداختند اما وی به مکان نامعلومی گریخته بود.

شواهد نشان می‌داد وی پس از جنایت مخفیانه به کشور ترکیه رفته است. یک ماه از این ماجرا گذشته بود که وی به ایران بازگشت و خودش را معرفی کرد. شهرام به قتل اعتراف کرد و در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

جلسه دادگاه

در ابتدای جلسه اولیای دم درخواست قصاص را مطرح کردند. سپس شهرام ۳۵ ساله به دفاع پرداخت و گفت: مدتی بود با دوستم پیام اختلاف حساب مالی پیدا کرده بودم. چند بار از او خواستم تا پولم را پس دهد اما هر بار بهانه می‌آورد و امروز و فردا می‌کرد. آخرین بار با او تماس گرفتم و گفتم برای حل اختلاف حساب مقابل خانه آن‌ها می‌روم. من به آنجا رفته بودم تا با او صحبت کنم اما پیام مقابل در نیامد. چند دقیقه منتظر شدم تا اینکه برادرش یاور درحالی‌که چاقوی سلاخی در دست داشت، مقابل در آمد. چون پدر آن‌ها قصاب است او با چاقوی قصابی به من حمله کرد و چند ضربه به من زد.

من که ترسیده بودم برای دفاع از خودم با چاقویی که همراه داشتم یک ضربه به سینه یاور زدم و گریختم. به بیمارستان رفتم و تحت درمان قرار گرفتنم و معجزه‌ آسا زنده ماندم و همان شب مخفیانه از ایران خارج شدم تا اینکه خانواده‌ام با من تماس گرفتند و گفتند یاور کشته شده است و به خاطر خانواده‌ام به کشور بازگشتم و خودم را معرفی کردم. باور کنید اگر در آن درگیری با او را با چاقو نزده بود ممکن بود حالا یاور در جایگاه من ایستاده بود. من قصد قتل و کشتن او را نداشتم و برای دفاع از خودم چاقو کشیدم.

سپس وکیل وی به دفاع پرداخت و قتل در دفاع از خود را مطرح کرد و در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکیل آنلاین یا وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، وکیل میتواند آنرا برای شما تنظیم نماید و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به وکیل انلاین، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

مهم ترین مقالات حقوقی دادپویان شامل: طنز حقوقی، رادیو حقوقی، کلیپ حقوقی، پکیج حقوقی، بسته حقوقی، بیمه حقوقی، فیلم حقوقی است که میتوانید در سایت حقوقی دادپویان مطالعه نمایید.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید. ضمنا شما میتوانید از طنز حقوقی، کلیپ حقوقی، کلیپ کیفری، کلیپ جنایی، کلیپ قانونی، کلیپ قانون، رادیو حقوقی هم در قسمت رادیو استفاده کنید. امیر هاشمی مدیر سایت موسسه حقوقی دادپویان است. اینستاگرام حقوقی و اینستاگرام وکیل را هم دنبال کنید. استفاده از طنز هم موجب خوشحالی شما خواهد شد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *