قتل وحشیانه بخاطر سپر به سپر شدن ماشین ها

قتل وحشیانه بخاطر سپر به سپر شدن ماشین ها

در این خبر آشنا میشوید با: قتل وحشیانه بخاطر سپر به سپر شدن ماشین ها. تا پایان خبر با ما همراه باشید.

برای مشاوره حقوقی قتل، می توانید با وکیل قتل در ارتباط باشید.

قتل با چاقو

عصر هجدهم اسفند سال گذشته، جوانی خودرو پراید طوسی رنگش را اطراف پارک مطهر (فضای سبز محلی) در یک کوچه شش متری پارک کرد. او و دوستش محمد از خودرو پیاده شدند و به درون پارک رفتند اما دقایقی بعد راننده یک دستگاه پراید هاچ بک آبی رنگ نیز که قصد داشت از پارک خارج شود سپر به سپر پراید طوسی قرار گرفت و سانحه تصادف جزیی رخ داد.

در همین حال راننده و سرنشینان پراید هاچ بک بدون توجه به برخورد سپر به سپر قصد عبور از محل را داشتند که (راننده پراید طوسی) متوجه ماجرا شد و از داخل پارک فریاد زنان به طرف خودرو دوید اما به آنها نرسید. در همین حال به سمت خودروی خودش بازگشت تا به تعقیب پراید آبی رنگ برود اما هنگامی که در خودرو را باز کرد تا پشت فرمان بنشیند ناگهان مورد هجوم سرنشینان پراید آبی رنگ قرار گرفت و در این میان با ضربات کاردی که بر گردنش فرود آمد به شدت مجروح شد.

قتل وحشیانه بخاطر سپر به سپر شدن ماشین ها

خون زیادی از دو سوی گردن او بیرون می‌زد به گونه‌ای که خون‌ها روی آسفالت خیابان جاری شد و مقدار زیادی نیز به روی پراید طوسی رنگ پاشید. طولی نکشید که پیکر غرق در خون راننده ۲۳ ساله به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد انتقال یافت اما او بر اثر عوارض شدید ناشی از اصابت ضربات کارد و خونریزی جان خود را از دست داده بود.

ساعتی بعد با گزارش ماجرای این حادثه هولناک به قاضی ویژه قتل عمد مشهد تحقیقات در این باره آغاز و مشخص شد که جوان ۲۳ ساله با وارد آمدن تیغه کاردی به عمق حدود شش سانتی‌ متری به قتل رسیده است.

پس از بررسی‌های مقدماتی در مرکز درمانی، تلاش کارآگاهان اداره جنایی با راهنمایی‌های قاضی صادق صفری و دستورات محرمانه قضایی برای شناسایی عامل یا عاملان این جنایت وحشتناک درحالی ادامه یافت که دامنه تحقیقات به محل وقوع جنایت در خیابان آیت الله عبادی ۸۲ در اطراف پارک مطهر کشید و سرنخ‌هایی از یک دستگاه پراید آبی رنگ به دست آمد.

هر سر نخی که در این‌باره وجود داشت با جدیت پیگیری می‌شد تا اینکه یکی از شاهدان به طور مخفیانه اطلاعاتی را به قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب داد که حکایت از شناسایی جوان چاقوکش داشت. او گفت: هنگام درگیری جوانی را دیده که چاقو به دست دارد و به همراه دوستانش با راننده پراید درگیر بود.

به دنبال این سرنخ مهم بلافاصله نیروهای انتظامی به تکاپو افتادند، به گونه‌ای که مشخصات این جوان، مورد شناسایی یکی از افسران کلانتری شهید هاشمی نژاد قرار گرفت چرا که بررسی‌های بیشتر نشان می‌داد که او (متهم به قتل) قبلا نیز سوابقی داشته و در پارک مطهر تردد می‌کند.

دستگیری عاملان این جنایت

خیلی زود نشانی منزل وی از طریق رصدهای اطلاعاتی به دست آمد و گروهی از کارآگاهان اداره جنایی برای دستگیری وی عازم شدند اما او در منزل نبود و تنها موتورسیکلت وی در حیاط خانه پارک بود با انتقال موتورسیکلت به مقر انتظامی، تحقیقات پلیس با دستورات ویژه مقام قضایی در حالی ادامه یافت که سه متهم دیگر این پرونده بازداشت شدند.

تلاش‌ها در اردیبهشت گذشته به نتیجه رسید و کارآگاهان متهم فراری را در یک عملیات هماهنگ در مخفیگاهش دستگیر کردند و به پلیس آگاهی انتقال دادند. متهم این پرونده جنایی اگرچه ابتدا سعی می‌کرد خود را بی گناه جلوه دهد اما در بازجویی‌های تخصصی قتل را پذیرفت و گفت: قصد قتل نداشتم اما به خاطر مصرف مشروبات الکلی، در حال طبیعی خودم نبودم که وارد درگیری شدم و او را با ضربات کارد کشتم!

متهم به قتل ۲۰ ساله، پس از آنکه صحنه جنایت را در حضور قاضی صفری بازسازی کرد و جزییات این ماجرا را شرح داد، در آخرین جلسه بازپرسی گفت: راننده پراید را می‌شناختم. آن روز عصر دوستم حامد رانندگی پراید هاچ بک آبی رنگ را به عهده داشت و من هم درحالی روی صندلی جلو نشسته بودم که دو دوست دیگرم مجید و محمدرضا در صندلی عقب بودند. در این هنگام حامد به صورت دنده عقب حرکت کرد که از پارک بیرون بیاییم اما سپر خودرو به سپر پراید مرحوم برخورد کرد.

با فریادهای راننده پراید، حامد و محمدرضا از خودرو پایین آمدند و با او درگیر شدند من هم برای جدا کردن آنها رفتم که ناگهان درگیری شدت گرفت و من با کارد زنجانی که در کمرم بود دو ضربه به سمت راست و چپ گردن او زدم. وقتی دیدم مرحوم در آن طرف روی زمین افتاد و کارش تمام شد، حامد سوار بر پراید فرار کرد و من هم با پای پیاده گریختم. حالا هم بسیار پشیمانم اما قصد کشتن او را نداشتم فقط تحت تاثیر عوارض ناشی از مصرف مشروبات الکلی قرار گرفتم.

تحقیقات قاضی ویژه قتل عمد درباره این پرونده جنایی درحالی تکمیل شد که دیگر متهمان پرونده نیز با اتهاماتی مانند شرب خمر و رانندگی بدون گواهی نامه خودرو و موتورسیکلت روبه رو هستند. متهم به قتل نیز که علاوه بر قتل عمدی اتهامات دیگری مانند تظاهر و قدرت نمایی با چاقو، شرب خمر و رانندگی بدون گواهی نامه با موتورسیکلت را در پرونده خود دارد با صدور دستور بازداشت موقت راهی زندان شد تا این پرونده قضایی، دیگر مراحل دادرسی را طی کند.

شایان ذکر است روز گذشته کیفرخواست این پرونده جنایی در شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب صادر شد تا پس از اظهارنظر دادستان مرکز خراسان رضوی به دادگاه کیفری یک استان خراسان رضوی ارسال شود.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکیل آنلاین یا وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، وکیل میتواند آنرا برای شما تنظیم نماید و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به وکیل انلاین، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

مهم ترین مقالات حقوقی دادپویان شامل: طنز حقوقی، رادیو حقوقی، کلیپ حقوقی، پکیج حقوقی، بسته حقوقی، بیمه حقوقی، فیلم حقوقی است که میتوانید در سایت حقوقی دادپویان مطالعه نمایید.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید. ضمنا شما میتوانید از طنز حقوقی، کلیپ حقوقی، کلیپ کیفری، کلیپ جنایی، کلیپ قانونی، کلیپ قانون، رادیو حقوقی هم در قسمت رادیو استفاده کنید. امیر هاشمی مدیر سایت موسسه حقوقی دادپویان است. اینستاگرام حقوقی و اینستاگرام وکیل را هم دنبال کنید. استفاده از طنز هم موجب خوشحالی شما خواهد شد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *