حکم اعدام برای دو شیطان صفت بی رحم

حکم اعدام برای دو شیطان صفت بی رحم

در این خبر آشنا میشوید با: حکم اعدام برای دو شیطان صفت بی رحم. تا پایان خبر با ما همراه باشید.

برای مشاوره حقوقی موضوعات روابط نامشروع و تجاوز به عنف، می توانید با وکیل تجاوز به عنف در ارتباط باشید.

نقشه دوشیطان صفت

دو شیطان که در پوشش مسافربر 4 زن و دختر را به تله انداخته و در جنایتی کثیف آنها را آزار داده بودند با حکم قضایی به اعدام محکوم شدند. رسیدگی به این پرونده از اواخر سال ۹۹ به دنبال شکایت یک زن جوان آغاز شد. وی که هراسان بود به پلیس آگاهی ورامین رفت و از دو سرنشین یک پراید که او را آزار داده بودند شکایت کرد. با این شکایت ماموران پلیس به ردیابی خودرو مورد نظر پرداختند. اما شواهد نشان می داد 2 مرد شیطان صفت نقشه سیاه خود را با خودرو سرقتی اجرا کرده اند.

در حالی که تلاش برای ردیابی دو شیطان آغاز شده بود زن دیگری شکایت مشابه را مطرح کرد. وی نیز در پراید نقره ای در دام سیاه دو مرد شیطان صفت گرفتار شده و مورد آزار قرار گرفته بود.

حکم اعدام برای دو شیطان صفت بی رحم

در حالی که پلیس ردی از دو شیطان به دست نیاورده بود در بهمن ماه سال ۱۴۰۰ دختر جوانی به پلیس پیشوا رفت و گفت: در دام سیاه دو مسافربر نما گرفتار شده و مورد آزار قرار گرفته است. وقتی شمار شاکی ها به 4 نفر رسید و آخرین زن همراه پسر خردسالش در دام گرفتار شده بود ماموران پلیس با اطلاعاتی که سومین شاکی به ماموران داده بود دو متهم را بازداشت کردند. ردیابی دو شیطان مزدک ۳۵ ساله و فرزاد ۲۸ ساله سعی داشتند با دروغ هایشان مسیر رسیدگی به پرونده را به بیراه بکشند اما 4 شاکی پرونده در مواجهه حضوری آنها را شناختند و دستشان رو شد. به این ترتیب دو شیطان در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

در جلسه دادگاه دو شیطان چه گذشت؟

در آن جلسه شاکی ها یک به یک به تشریح ماجرا پرداختند و برای دو متهم حکم اعدام خواستند.

نخستین شاکی بیتا ۳۲ ساله بود. وی گفت: آن روز در نزدیکی پل بخشداری سوار یک پراید مشکی شدم تا به خانه مان بروم اما راننده و سرنشین آن پس از طی مسافتی به رویم چاقو کشیدند. فکر میکردم فقط قصد سرقت دارند. به همین خاطر کیف پولم را به آنها دادم اما آن ها به بیراهه رفتند و در یک بیابان مرا آزار دادند. به آن ها التماس کردم و گفتم همسر و دو فرزند دارم. اما بی توجه به التماس هایم مرا شکنجه کردند. من برای آن ها اشد مجازات می خواهم.

دومین شاکی پریناز ۳۶ ساله بود. وی گفت همراه پسر ۴ ساله ام در ورامین سوار پراید مشکی شدم، پس از طی مسافتی سرنشین خودرو شروع به صحبت با تلفن همراهش کرد. او می گفت قاچاقچی اعضای بدن است و اعضای بدن جدیدی را برای قاچاقچی ها آورده است. من از شنیدن حرف های او خیلی ترسیدم و می خواستم فرار کنم. اما آنها به رویم چاقو کشیدند و مرا کتک زدند. راننده پسرم را داخل ماشین نگه داشت و سرنشین دیگر مرا کشان کشان از ماشین پیاده کرد و به بیابان های پاکدشت برد. آنجا بی رحمانه مرا آزار داد. سپس راننده خودرو سراغم آمد و او نیز مرا آزار داد، آن ها هم چنین پول و طلا هایم را نیز از من گرفتند. آنها می‌گفتند از من فیلم سیاه گرفته اند که اگر به کسی حرفی بزنم فیلم را پخش می کنند. حتی تهدید کردند اگر از آنها شکایت کنم اعضای خانواده ام را می کشند.

سومین شاکی دختر ۲۸ ساله ای به نام شیما بود. وی گفت دوم مرداد ماه سال ۱۴۰۰ مانند هر روز از شریف آباد به سمت پیشواز سوار یک پراید نقره ای شدم که دو سرنشین جوان داشت. آن ها یک باره به روی من چاقو کشیدند و مرا تهدید کردند. آنها مرا به سمت تپه‌های ایوانکی بردند و آزارم دادند. اما وقتی کنار موتور آب ایستادند تا دست و صورت شان را بشویند توانستم پلاک ماشین را بردارم و از آنها شکایت کنم، به این ترتیب آن ها بازداشت شدند.

چهارمین شاکی زن ۲۲ ساله ای افغان بود که 10 مرداد ماه سال ۱۴۰۰ به دام افتاده بود. وی گفت: وقتی سوار پراید نقره ای شدم راننده و سرنشین که ماسک به صورت داشتند مرا به بیابان های جلیل آباد بودند و آزارم دادند. اما شرایطی دارم که دیگر نمیتوانم پیگیری پرونده باشم. به همین خاطر رضایتم را اعلام می کنم.

با پایان اظهارات ۴ شاکی متهمان پشت درهای بسته و غیر علنی به یک به دفاع پرداختند و جنایت کثیف را گردن گرفتند.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک های موجود در پرونده مزدک و فرزاد را به اعدام محکوم کردند.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکیل آنلاین یا وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، وکیل میتواند آنرا برای شما تنظیم نماید و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به وکیل انلاین، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

مهم ترین مقالات حقوقی دادپویان شامل: طنز حقوقی، رادیو حقوقی، کلیپ حقوقی، پکیج حقوقی، بسته حقوقی، بیمه حقوقی، فیلم حقوقی است که میتوانید در سایت حقوقی دادپویان مطالعه نمایید.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید. ضمنا شما میتوانید از طنز حقوقی، کلیپ حقوقی، کلیپ کیفری، کلیپ جنایی، کلیپ قانونی، کلیپ قانون، رادیو حقوقی هم در قسمت رادیو استفاده کنید. امیر هاشمی مدیر سایت موسسه حقوقی دادپویان است. اینستاگرام حقوقی و اینستاگرام وکیل را هم دنبال کنید. استفاده از طنز هم موجب خوشحالی شما خواهد شد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *