شرکت های صوری و شناسایی افراد کلاهبردار

شرکت های صوری و شناسایی افراد کلاهبردار

در این خبر با شرکت های صوری و شناسایی افراد کلاهبردار، فرآیندهای الکترونیکی و ارتقا جایگاه سازمانی آشنا شوید.

در صورت هرگونه سوال حقوقی و کیفری می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره حقوقی داشته باشید.

روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حسن بابایی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نشستی با مدیران و مسئولین مرکز مالکیت معنوی با بیان اینکه مالکیت معنوی جایگاه مهمی در عرصه اقتصاد، تولید و گسترش روابط با سایر کشورها دارد، گفت: عمده مراجعات مردم در حوزه ثبت شرکت‌ها و مرکز مالکیت معنوی است بنابراین الکترونیکی کردن فرآیندها مسلما کاهش مراجعات مردمی، کاهش هزینه‌های زائد و صرفه جویی در زمان را برای متقاضیان به همراه دارد.

شرکت های صوری و شناسایی افراد کلاهبردار

فرآیندهای الکترونیکی

وی با بیان اینکه اقدامات خوبی در سالهای گذشته در مرکز مالکیت معنوی صورت گرفته است گفت: با روحیه کار جهادی که در بخش فن آوری سازمان سراغ داریم امیدواریم طی هفته آتی پنجاه درصد از فرایندهای این مرکز الکترونیکی شود که این مهم باعث کاهش بسیاری از مراجعات مردمی می‌شود.

وی به حساسیت کاری این مرکز اشاره کرد و افزود: نظارت بر فعالیت شرکتها باید با دقت بیشتری صورت پذیرد و شرکت‌های صوری شناسایی و دست افراد کلاهبردار و سودجو کوتاه شود.

ارتقا جایگاه سازمانی

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با تاکید بر اینکه برنامه محوری در سازمان باید نهادینه شود افزود: هر اداره و واحد ثبتی باید با بهره گیری از جوانان و مدیران خوش فکر و نوآور با حرکت در مسیر تحول و تعالی و ارتقا جایگاه سازمانی چشم انداز آتی خود را تبیین کند.

معاون رئیس قوه قضائیه با اشاره به برگزاری همایش بین المللی در سال آینده گفت: این همایش برای اولین بار در کشور برگزار می‌شود که هدف از برگزاری آن شناساندن چهره بین المللی مالکیت معنوی است.

پیشنهاد ما به شما قبل از هر اقدام حقوقی یا کیفری، مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری است که تا قبل از گرفتار شدن در دام حقوقی یا کیفری، بتوانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی وکیل آنلاین است.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *