شرکت های صوری و شناسایی افراد کلاهبردار

شرکت های صوری و شناسایی افراد کلاهبردار

در این خبر آشنا میشوید با: شرکت های صوری و شناسایی افراد کلاهبردار، فرآیندهای الکترونیکی و ارتقا جایگاه سازمانی. تا پایان خبر با ما همراه باشید.

الکترونیکی کردن ثبت شرکت

روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حسن بابایی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نشستی با مدیران و مسئولین مرکز مالکیت معنوی با بیان اینکه مالکیت معنوی جایگاه مهمی در عرصه اقتصاد، تولید و گسترش روابط با سایر کشورها دارد، گفت: عمده مراجعات مردم در حوزه ثبت شرکت‌ها و مرکز مالکیت معنوی است بنابراین الکترونیکی کردن فرآیندها مسلما کاهش مراجعات مردمی، کاهش هزینه‌های زائد و صرفه جویی در زمان را برای متقاضیان به همراه دارد.

فرآیندهای الکترونیکی

وی با بیان اینکه اقدامات خوبی در سالهای گذشته در مرکز مالکیت معنوی صورت گرفته است گفت: با روحیه کار جهادی که در بخش فن آوری سازمان سراغ داریم امیدواریم طی هفته آتی پنجاه درصد از فرایندهای این مرکز الکترونیکی شود که این مهم باعث کاهش بسیاری از مراجعات مردمی می‌شود.

شرکت های صوری و شناسایی افراد کلاهبردار

وی به حساسیت کاری این مرکز اشاره کرد و افزود: نظارت بر فعالیت شرکتها باید با دقت بیشتری صورت پذیرد و شرکت‌های صوری شناسایی و دست افراد کلاهبردار و سودجو کوتاه شود.

ارتقا جایگاه سازمانی

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با تاکید بر اینکه برنامه محوری در سازمان باید نهادینه شود افزود: هر اداره و واحد ثبتی باید با بهره گیری از جوانان و مدیران خوش فکر و نوآور با حرکت در مسیر تحول و تعالی و ارتقا جایگاه سازمانی چشم انداز آتی خود را تبیین کند.

معاون رئیس قوه قضائیه با اشاره به برگزاری همایش بین المللی در سال آینده گفت: این همایش برای اولین بار در کشور برگزار می‌شود که هدف از برگزاری آن شناساندن چهره بین المللی مالکیت معنوی است.

به شما پیشنهاد میشود که حتما به صفحه کلیپ حقوقی موسسه حقوقی دادپویان سر بزنید تا با نکات حقوقی آشنا شوید.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، میتوانند آنرا برای شما تنظیم نمایند و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به ایشان، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار در زمینه دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *