تکلیف خودروهای توقیفی مواد مخدر

تکلیف خودروهای توقیفی مواد مخدر

در این خبر با، تکلیف خودروهای توقیفی مواد مخدر آشنا شوید.

در صورت هرگونه سوال حقوقی و کیفری می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره حقوقی داشته باشید.

حجت الاسلام محمد مصدق معاون اول قوه قضائیه در حاشیه سومین نشست تخصصی معاونان، مدیران کل و دبیران شورای هماهنگی سراسر کشور در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوع لوایح قضائی گفت: حدود ۲ سال لایحه جدید قانون مبارزه با مواد مخدر را در کمیسیون‌های تخصصی بررسی کردیم و لایحه خوب و جامعی تدوین شده است که شخصاً قول می‌دهم آن را پیگیری کنم تا زودتر به مجلس برسد.

تکلیف خودروهای توقیفی مواد مخدر

وی در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه آخرین وضعیت ترخیص خودروهای توقیفی در حوزه مبارزه با مواد مخدر را شرح دهید، گفت: دادستان کل کشور بر اساس دستور رئیس قوه قضائیه به این موضوع ورود کرد و قرار شده است تا پانزدهم دی ماه تمامی این خودروها تعیین تکلیف شوند.

معاون اول قوه قضائیه ادامه داد: بنا شده است مواردی که حکم صادر شده زمینه فروش آن را فراهم کنند و اگر حکم صادر شده نشده است به ما اطلاع دهند تا دستگاه قضا اقدامات لازم را برای ترخیص و فروش آنها انجام دهد.

مصدق با اشاره به موضوع ترک فعل‌ها گفت: بیش از ۳۰ مورد ترک فعل در قانون نام برده شده است که تنها برای ۳ مورد از آن جرم انگاری شده است، در اصلاح قانون برای باقی این موارد اصلاحاتی را در نظر گرفته ایم.

پیشنهاد ما به شما قبل از هر اقدام حقوقی یا کیفری، مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری است که تا قبل از گرفتار شدن در دام حقوقی یا کیفری، بتوانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی وکیل آنلاین است.

رزرو آنلاین وقت مشاوره

با انتخاب وکیل برگزیده دادپویان با بهترین وکیل پایه یک متناسب با موضوع خود مشاوره بگیرید.
دادپویان

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *