ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال ۱۴۰۰

ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال ۱۴۰۰

در این خبر آشنا میشوید با: ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال ۱۴۰۰، زمان و محل برگزاری آزمون کارشناسان رسمی، و توصیه های مهم آزمون کارشناسان رسمی. تا پایان خبر با ما همراه باشید.

زمان و محل برگزاری آزمون کارشناسان رسمی

شرکت در این آزمون نیاز به سابقه کاری تجربی (در بعضی رشته‌ها ۵ سال و در برخی دیگر ۱۵ سال تمام) دارد. داوطلبان باید حتما شرایط عمومی، اختصاصی و جدول های رشته محل مورد تقاضا (صفحات ۱۸ الی ۱۵۳) مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام را داشته باشند.

با توجه به این که هزینه ثبت نام آزمون (۳۵۰ هزار تومان) غیر قابل استرداد است. قبل از خرید کارت اعتباری، دفترچه راهنمای آزمون را به دقت مطالعه کنید. (ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی)

ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال ۱۴۰۰

تاریخ برگزاری آزمون کتبی روز جمعه ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ در تهران و با توجه به آمار شرکت کنندگان. حسب مورد در مراکز استانها برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان شهرستان محل اقامت فعلی می باشد که در تقاضانامه درج خواهند نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج. و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. (ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی)

توصیه های مهم آزمون کارشناسان رسمی

داوطلبان آزمون کارشناسان رسمی باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام را داشته باشند.

فقط کارشناسان رسمی دادگستری دارای پروانه معتبر کارشناسی رسمی دادگستری، میتوانند تغییر رشته کنند. استفاده از این بند توسط متقاضیان عادی که پروانه معتبر کارشناسی ندارند. تخلف محسوب می شود.

در صورت تمایل به مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه وکلای مجرب و کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه بدوی و تجدیدنظر تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، میتوانند آنرا برای شما تنظیم نمایند و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به ایشان، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از خدمات حقوقی استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک مجرب، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل در زمینه دعاوی خانوادگی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی خانوادگی گذاشته اند. پنج وکیل در زمینه دعاوی کیفری دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی کیفری است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *