کلاهبرداری شبکه ای خودرو دو

کلاهبرداری شبکه ای خودرو دو

در این مقاله آشنا میشوید با: کلاهبرداری شبکه ای خودرو دو. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

نمایش ویدیو درباره کلاهبرداری شبکه ای خودرو دو دادپویان

قسمت سوم رادیو حقوقی دادپویان کلاهبرداری شبکه ای خودرو دو

سلام به رادیو دادپویان خوش آمدید.

رادیو حقوقی دادپویان قصد داره در هر قسمت یه موضوع یا داستان یا پرونده های جذاب حقوقی، کیفری و جنایی رو برای شما روایت کند.

با مراجعه به سایت حقوقی دادپویان یا دادپویان دات کام می تونید قسمت های مختلف رادیو حقوقی دادپویان رو دنبال کنید و چنانچه نیاز به مشاوره با وکیل دارید، با وکیل آنلاین تماس بگیرید.

رادیو حقوقی دادپویان

موضوع امروز رادیو دادپویان در مورد پرونده باند کلاهبرداری شبکه ای فروش خودرو لیزینگ توی تهرانه که بیش از 1000 شاکی داره. ادامه قسمت قبل.

برای مشاوره حقوقی کلاهبرداری شبکه ای، می توانید با وکیل کلاهبرداری شبکه ای در تماس باشید.

تحقیقات در کلاهبرداری شبکه ای خودرو

قسمت قبل توضیح دادیم که افرادی با مراجعه به سایت های مختلف و دیدن تبلیغات فروش خودرو اقدام به خرید خودروهای چند ده میلیونی می کنن که این موضوع صرفا با دیدن یک تبلیغ تو فضای مجازی و پر کردن یک فرم ساده به عنوان فرم فروش خودرو اتفاق افتاده که بعد از خرید این خودروها وقتی بعد از دوماه به شرکت مراجعه میکنن می بینن هیچ اثری از اون دفاتر وجود ندارد و کلاهبردار ها با این شگرد پول بسیاری از افراد را که حدود ۱۰۰۰ نفر بودند رو از چنگشون درآوردند.

وقتی این افراد به دادسرا مراجعه میکنن و اقدام به طرح شکایت کلاهبرداری کردند دادسرا شروع میکنه به تحقیقات. اولین کاری که پلیس آگاهی تهران انجام میده ردیابی حساب هایی که پول تو اونها گردش داشته و بعد شماره تلفن هایی که به این آدم ها مرتبط بوده و بعد از طریق تلفن همراه و حساب های بانکی شون آدرس هاشون رو پیدا می کنه.

 این تحقیقات که حدود یک سال طول میکشه منجر به دستگیری ۸۰ درصد این کلاهبردار میشه. این افراد دستگیر و  به دادسرا احضار می شود و پلیس آگاهی شروع به تحقیقات در خصوص این افراد می کند. (قسمت سوم رادیو حقوقی دادپویان کلاهبرداری شبکه ای خودرو دو)

صحبت با یکی از متهمین

با یکی از این متهمین که صحبت می کنیم می گه خود مردم می خواستند این پول را بدهند ما آنها را ترغیب یا تحریک به این موضوع نکردیم حرف بسیار تامل برانگیزیه وقتی قربانی خودش را در معرض قربانی شدن قرار میده مجرم هم شرایط رو محیا برای انجام جرم میبینه.

بهمون میگه وقتی اسنادی که به عنوان فروش خودرو  به شاکی های دادیم بدون بررسی و مسخره بودن مدل فرم اونها امضا کردن فقط به این امید که ماشین دار بشن.

خیلیهاشون همه داراییشون بود ولی حتی یه فکر نکردن که ما داریم راست میگیم یا دروغ. یکی از خریدارا که من دلم براش سوخت بهش گفتم این پول رو اینجا واریز نکن و چندبار فرستادمش بره ولی بیش از سه بار اومد و بالاخره پول رو به حساب ما ریخت.

که ما سعی می کنیم مدارک مربوط به پرونده رو توی قسمت توضیحات رادیو دادپویان منتشر کنیم و شما هم ببینید که با یک برگه ساده فروش خودرو  کلاه این مردم رو چگونه برداشتند.

شرکت هایی که هیچکدوم مجوز از بانک مرکزی بابت لیزینگ خودرو نداشته و با یه تحقیق ساده میشد این رو فهمید که خود این موضوع دلالت بر مانور متقلبانه این افراد در خصوص بردن مال مردم دارد.

تحقیقات تکمیل میشه تمام متهمین به اتهام شرکت در کلاهبرداری شبکه ای مجرم شناخته می شود و پرونده به دادگاه کیفری ۱ ارجاع داده میشه و قاضی پرونده همه شکات پرونده را احضار میکند.

شروع جلسه رسیدگی کلاهبرداری

جلسه با هیاهوی شکات که توی شعبه و راهرو دادگاه نشسته بودن شروع می شود خیلی از مجرمین پرونده اعلام می‌کنند که ما در مترو دستفروش بودیم و یک نفر به ما گفت که ما به شما یک مبلغی پرداخت می‌کنیم و شما را به عنوان مدیرعامل انتخاب میکنیم و این فرد به عنوان مدیرعامل اقدام به ثبت یک شرکت یا خریداری شرکت می کند.

بعضی از این متهم نمیدونستن مدیرعامل شدن و فقط امضای این افراد گرفته شده و در اداره ثبت شرکتها ثبت شد و افرادی به عنوان سرتیم این ماجرا این افراد دستفروش رو مدیرعامل این شرکت ها کردند و این افراد هم به طمع مبلغی کلان با مردم قراردادهای بسته اند و بعد با فهمیدن موضوع از شرکت فرار کردن. (قسمت سوم رادیو حقوقی دادپویان کلاهبرداری شبکه ای خودرو دو)

جلسه رسیدگی با شلوغی زیادی تموم میشه و مجرم ها که برخی چون توی زندان و برخی با قرار وثیقه آزاد بودن محکوم به حبس و جزای نقدی و رد مال می شود گرچه برخی از متهمین متواری بودن و از ایران فرار کردند ولی الان برخی از اونها در زندان و برخی در حال رد مال شکات پرونده هستند.

وکیل پایه یک دادگستری کیفری و کلاهبرداری شبکه ای تهران

این موضوع ابعاد حقوقی گسترده ای داره که آیا کلاهبرداری شبکه ای است یا صرفا کلاهرداری مشدد یا ساده و اینکه مجازات اونها چقدره و شاکی برای رسیدن به اموال برده شده ازش چه باید بکنه که این موضوع رو توی قسمت بعد توضیح میدیم.

اگه قصد دارید ادامه این ماجرای کلاهبرداری با 1000 شاکی رو بشنوید با رادیو دادپویان توی قسمت بعد همراه باشید

پیشنهاد ما به شما در خصوص انواع مشکلات مربوط به کلاهبرداری شبکه ای خودرو مشاوره با وکلای متخصص موسسه حقوقی دادپویان می باشد.

موسسه حقوقی دادپویان با وکلای متخصص در زمینه حقوقی و کیفری می تواند شما رو توی این مسیر همراهی کند.

شما میتوانید جدیدترین مقالات حقوقی را از قسمت وبلاگ مطالعه کنید.

خیلی ازتون ممنونیم که همراه ما بودید.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکیل آنلاین یا وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، وکیل میتواند آنرا برای شما تنظیم نماید و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به وکیل انلاین، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

مهم ترین مقالات حقوقی دادپویان شامل: طنز حقوقی، رادیو حقوقی، کلیپ حقوقی، پکیج حقوقی، بسته حقوقی، بیمه حقوقی، فیلم حقوقی است که میتوانید در سایت حقوقی دادپویان مطالعه نمایید.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید. ضمنا شما میتوانید از طنز حقوقی، کلیپ حقوقی، کلیپ کیفری، کلیپ جنایی، کلیپ قانونی، کلیپ قانون، رادیو حقوقی هم در قسمت رادیو استفاده کنید. امیر هاشمی مدیر سایت موسسه حقوقی دادپویان است. اینستاگرام حقوقی و اینستاگرام وکیل را هم دنبال کنید. استفاده از طنز هم موجب خوشحالی شما خواهد شد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *