نتایج مرکز وکلای 1400

نتایج مرکز وکلای 1400

در این خبر آشنا میشوید با: نتایج مرکز وکلای 1400 و احتمال انتشار نتایج آزمون مرکز وکلا تا پایان آذرماه. تا پایان خبر با ما همراه باشید.

زمان تقریبی آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه 1400

پایان آذر، زمان تقریبی اعلام نتایج آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه 1400: خبری که قصد داریم در مورد آن توضیح دهیم.

با گذشت حدود ۲ ماه از آزمون‌های وکالت و کارشناسی رسمی قوه قضاییه سال ۱۴۰۰ همچنان داوطلبان در انتظار انتشار نتایج این دو آزمون هستند.

نتایج مرکز وکلای 1400

آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه در روز پنجشنبه ۲۲ مهر برگزاری شد.

آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه نیز در روز جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ برگزار شد و کلید اولیه آن روز ۱۰ آبان منتشر گردید.

با این وجود در پی گذشت نزدیک به ۲ ماه از زمان این دو آزمون، همچنان تاریخ دقیقی برای اعلام نتایج مشخص نشده است.

احتمال انتشار نتایج آزمون مرکز وکلا تا پایان آذرماه

روز ۱۹ آذر، معاون مرکز وکلای قوه قضاییه در استوری صفحه اینستاگرام خود و به نقل از رئیس این مرکز، از اعلام نتایج آزمون‌های وکالت و کارشناسی رسمی قوه قضاییه تا پایان آذر خبر داد.

با توجه به اینکه رئیس این مرکز به تازگی به عنوان سخنگوی دولت منصوب شده است، به نظر می‌رسد تغییرات مدیریتی احتمالی، یکی از عوامل طولانی شدن زمان اعلام نتایج و عدم اطلاع‌ رسانی دقیق باشد.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، میتوانند آنرا برای شما تنظیم نمایند و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به ایشان، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار در زمینه دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *