وکیل مطالبه وجه

مطالبه وجه

نمایش ویدیو درباره مطالبه وجه دادپویان

طنز حقوقی دادپویان مطالبه وجه

سلام به طنز حقوقی دادپویان خوش آمدید.

طنز حقوقی دادپویان قصد دارد در هر قسمت یه موضوع یا داستان یا پرونده های جذاب حقوقی، خانوادگی، کیفری و جنایی رو برای شما روایت کند. (طنز)

با مراجعه به سایت حقوقی دادپویان یا دادپویان دات کام می تونید قسمت های مختلف طنز حقوقی دادپویان رو دنبال کنید و چنانچه نیاز به مشاوره با وکیل متخصص و پایه یک دادگستری دارید، با وکیل آنلاین دادپویان تماس بگیرید.

مشاوره رایگان با وکیل پایه یک دادگستری

آقا هژیر امروز میخواد با آقای وکیل درباره مطالبه وجه صحبت کنه. یعنی اگر راننده ای که در تپسی یا اسنپ کار میکنه، مسافری رو سوار کنه و اون مسافر کرایشو نده، چطوری باید دادخواست مطالبه وجه بده و به کدوم مراجع قضایی باید مراجعه کنه؟ آیا نیاز هست که به موسسه حقوقی مراجعه کنه؟

اگر میخواین از این موضوع مطلع شوید، حتما این ویدئو رو ببینید و از مشاوره رایگان با وکیل استفاده کنید.

دادخواست مطالبه وجه

منظور از عنوان مطالبه وجه و مطالبه طلب به طور خاص مطالبه وجه نقد و پول رایج مملکت می باشد. (ریال یا تومان).

البته در معنای عام تر این دعوا شامل مطالبه هر نوع مال کلی (در مقابل مال عینی و قیمی) که دارای امثال و اعوان متعدد و متکثر است نیز می شود.در هر فرضی که کسی بابت پول یا طلب یا یک مال کلی و مثلی از دیگری طلبکار باشد می تواند با طرح دعوای مطالبه طلب یا مطالبه وجه مال مورد ادعای خود را مطالبه نماید.

این دعوا از جمله دعاوی مالی بوده و حسب مورد با توجه به میزان و ارزش خواسته در دادگاه عمومی حقوقی و یا شورای حل اختلاف مورد رسیدگی قرار می گیرد. از جهت صلاحیت محلی هم برای رسیدگی به دعوای مطالبه وجه یا مطالبه طلب دادگاه اقامت خوانده صالح به رسیدگی است.

به دلایل مختلف ممکن است یک نفر از دیگری وجهی را طلبکار باشد مثل اینکه معامله ای انجام شده و مبلغ آن پرداخت نشده باشد یا اینکه پولی به قرض داده شده باشد و یا خسارت پولی و مالی به خواهان وارد شده و به واسطه آن وجه موضوع طلب خواسته شده باشد.

رزرو آنلاین وقت مشاوره

با انتخاب وکیل برگزیده دادپویان با بهترین وکیل پایه یک متناسب با موضوع خود مشاوره بگیرید.
دادپویان

وکیل مطالبه وجه (وکیل وصول مطالبات)

در خصوص مطالبه وجه هم مانند سایر موارد قانونی و حقوقی باید با انتخاب وکیل زبده و کاردان به روند رسیدگی در مجامع حقوقی و راه کارهای قانونی که وکیل با تجربه با مطالعه دقیق پرونده و جهات احیای حق و مطرح کردن نوع دادخواست مورد نظر و با فن بیان و جدیت و پیگیری مستمر هر چه سریعتر موکل خود را به حق و حقوق قانونی خویش برساند.

پیشنهاد ما به شما در خصوص انواع مشکلات مربوط مطالبه وجه یا وصول مطالبات مشاوره با وکلای متخصص موسسه حقوقی دادپویان می باشد.

موسسه حقوقی دادپویان با وکلای متخصص در زمینه حقوقی و کیفری می تواند شما رو توی این مسیر همراهی کند.

شما میتوانید جدیدترین مقالات و قوانین حقوقی را در قسمت وبلاگ مطالعه کنید.

خیلی ازتون ممنونیم که همراه ما بودید.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *