پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۹

پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۹

در این خبر آشنا میشوید با: پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۹، استعلام از پزشکی قانونی، استعلام دانشگاه و استعلام عدم سوء پیشینه. تا پایان خبر با ما همراه باشید.

نحوه دریافت و اقدام استعلام ها

بر اساس آن چه از سوی کانون وکلای دادگستری مرکز اعلام شده، فرایند و مهلت زمانی دریافت استعلامات پذیرفته شدگان سه‌گانه به شرح زیر است.

استعلام پزشکی قانونی:

یک) شهر و استان تهران.

دو) سایر شهرستانها.

۱) توضیحات در خصوص پذیرش پزشکی قانونی در شهر تهران.

*زمان مراجعه خانم ها روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ١۵ لغایت ١٩ (روزانه ٧٠ نفر)

*زمان مراجعه آقایان روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ٨ لغایت ١٩ (روزانه ١٨٠ نفر)

۲) نشانی پزشکی قانونی تهران – خیابان خیام خیابان بهشت.

٣) عدم مصرف داروهای آرام بخش، مسکن و کدئین دار ۴٨ ساعت قبل از آزمایش.

۴) به تاریخ و ساعت مراجعه مندرج در استعلام توجه کنید.

۵-لطفا غیر از تاریخ مندرج در استعلام به پزشکی قانونی مراجعه نفرمائید.

انجام استعلام پزشکی قانونی در سایر شهرستانها:

پذیرفته شدگانی که می خواهند استعلام پزشکی در سایر شهرستان ها را (به جز شهر و استان تهران) انجام دهند. می توانند استعلام خود را از سایت کانون دریافت نمایند و با مراجعه به پزشکی قانونی شهرستان یا شهرهای مدنظر به غیر از پنج شنبه مراجعه نمایند.

توجه نمائید تاریخ استعلام و تاریخ مراجعه یکی باشد. بنابراین هر روز قصد انجام آزمایش داشتید همان روز استعلام خود را دریافت نمائید.

پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۹

توجه ١: استعلام پزشکی قانونی باید حتما در واحدهای پزشکی قانونی که زیر نظر قوه قضاییه می باشد انجام شود. بنابراین از مراجعه به سایر مراکز درمانی دولتی و یا خصوصی خودداری فرمایید. در صورتی که سازمان پزشکی قانونی شما را به یک مرکز درمانی جهت انجام تست عدم اعتیاد معرفی نماید. پاسخ مرکز درمانی باید مجددا به پزشکی قانونی ارائه تا سازمان پزشکی قانونی پاسخ را به کانون اعلام نماید.

توجه ٢: در صورت عدم مراجعه به موقع به سازمان پزشکی قانونی تحت هیچ شرایطی استعلام مجدد صادر نمی گردد.

توجه ٣: همراه داشتن کارت عابر بانک و کارت ملی معرفی نامه کانون در زمان مراجعه به پزشکی قانونی الزامی است.

 استعلام عدم سوء پیشینه

جهت انجام استعلام سوء پیشینه صرفا از طریق مراجعه حضوری به دفاتر خدمات پلیس + ١٠ یا دفاتر خدمات الکترونیک قضایی امکان پذیر می باشد.

ارائه مدارک از جمله: اصل شناسنامه. اصل کارت ملی. استعلام کانون. عکس. همراه داشتن کد پستی ١٠ رقمی. کارت بانکی جهت پرداخت هزینه.

استعلام دانشگاه

پذیرفته شدگان باید این استعلام را (به پیوست مدرک لیسانس) ظرف یک هفته به دانشگاهی که از آن مدرک کارشناسی خود را اخذ نموده تحویل دهد. در صورتی که دانشگاه تاییدیه را راسا به کانون ارسال نماید.

متقاضی الزامی جهت دریافت و تحویل پاسخ این استعلام به کانون ندارد.

توجه خیلی مهم: از ارسال و یا تحویل پاسخ هر استعلام بطور جداگانه به کانون موکدا خودداری فرمایید. چنانچه دانشگاه پاسخ استعلام کانون را راسا ارسال بنماید. قبول شده فقط پاسخ دو استعلام دیگر را باید ارسال و یا تحویل کانون دهد.

نحوه ارائه پاسخ استعلام ها

پاسخ استعلام های به عمل آمده از طریق پست سفارشی پیشتاز با ذکر نام و نام خانوادگی و رتبه و قید عبارت (مخصوص قبول شدگان آزمون ورودی کارآموزی وکالت سال ٩٩) بر روی پاکت ارسالی به نشانی: «تهران، میدان آرژانتین. خیابان زاگرس، پلاک ٣. کانون وکلای دادگستری مرکز کدپستی ١۵١۴٩٣۴۴١١ طبقه سوم، واحد صدور پروانه» ارسال شود.

آخرین مهلت تحویل پاسخ استعلام ها تا روز شنبه ۱۴۰۰/٩/۲۰ می باشد.

شیوه دریافت استعلام و روند مراحل صدور پروانه از طریق سایت کانون

جهت دریافت نامه استعلام و اطلاع از وصول پاسخ استعلام ها به نشانی inquiry.icbar.org مراجعه نمایید.

توجه: پس از ورود به صفحه و مشاهده لیست استعلام ها با کلیک بر روی هر یک استعلام ها نسبت به دریافت فرم آن اقدام نمایید.

پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹2

فرم یک و دو برای پذیرفته شدگانی که مدارک خود را تکمیل نکرده اند قرار داده شده است. که پس از تکمیل همراه با پاسخ استعلام ها به کانون ارسال نمایند. لطفا از ارسال مجدد و یا ارسال آن بدون پاسخ استعلامات خودداری فرمائید. سایر نواقصی احتمالی پرونده ها از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعیه بعدی مربوط به انتخاب شهر می باشد که از همین طریق متعاقبا اعلام خواهد شد.

در صورت تمایل به مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه وکلای مجرب و کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه بدوی و تجدیدنظر تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، میتوانند آنرا برای شما تنظیم نمایند و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به ایشان، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از خدمات حقوقی استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک مجرب، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل در زمینه دعاوی خانوادگی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی خانوادگی گذاشته اند. پنج وکیل در زمینه دعاوی کیفری دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی کیفری است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *