اعلام نتایج آزمون فوق العاده مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۴۰۱

اعلام نتایج آزمون فوق العاده مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۴۰۱

در این خبر آشنا میشوید با: اعلام نتایج آزمون فوق العاده مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۴۰۱ . تا پایان خبر با ما همراه باشید.

برای مشاوره وکالت تلفنی، می توانید با موسسه وکالت دادپویان در ارتباط باشید.

آزمون مرکز وکلا 1401

با رسیدن روز ۳۱ مرداد، زمان تعیین شده برای اعلام نتایج آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه، ۷۲ هزار داوطلب این آزمون منتظر دریافت نتایج خود هستند.

مرکز وکلای قوه قضاییه که به طور معمول آزمون‌های خود را در شهریور یا تیرماه هر سال برگزار می‌کرد، امسال در حرکت قابل تاملی تصمیم گرفت آزمونی را تحت عنوان «آزمون فوق‌ العاده» در اردیبهشت‌ ماه برگزار کند، آزمونی که از ابتدای اعلام خبر برگزاری آن حواشی متعددی را در پی داشت اما نهایتا این آزمون روز ۲۳ اردیبهشت و بر اساس قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب‌ و کار که در آن تاریخ هنوز لازم‌ الاجرا نشده بود، برگزار شد و معاون سنجش وقت مرکز، وعده داد که نتایج آزمون ظرف مدت ۱۰ روز اعلام خواهد شد.

با این حال موضوع نحوه محاسبه حد نصاب شناور قبولی بر اساس قانون تازه‌ تصویب تسهیل صدور مجوزها، چالش‌های متعددی را ایجاد کرد و اعلام نتایج آزمون را بارها به تعویق انداخت.

چالش اصلی آن بود که با توجه به ماده ۵ قانون، می‌بایست نمره خام ملاک محاسبه امتیاز ۱ درصد برتر آزمون قرار بگیرد یا نمره تراز شده.

بر اساس آماری که برخی حامیان قانون تسهیل و نمایندگان مجلس اعلام می‌کنند، درصورت اعمال نمره خام آمار قبولی‌های این آزمون حدود ۲۸۰۰ نفر و درصورت اعمال نمره تراز شده، آمار قبولی‌ ها حدود ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر خواهد بود؛ ارقامی که مسئولان مرکز وکلای قوه قضاییه آن را صراحتا تایید نکردند اما تکذیب موثری نیز از سوی آن ها به عمل نیامد.

اعلام نتایج آزمون فوق العاده مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۴۰۱

نهایتا علی‌ رغم این که پیش‌ تر صحبت‌های رئیس و سخنگوی مرکز وکلای قوه قضاییه بر محاسبه نتایج آزمون بر مبنای تراز حکایت داشت، روز ۲۹ مرداد حسن عبدلیان پور، رئیس این مرکز خبر داد که نتایج آزمون فوق‌ العاده مرکز وکلای قوه قضاییه ۳۱ مرداد بر اساس «نمره خام» اعلام می‌شود.

از آن زمان موضع‌ گیری‌ های مختلفی به خصوص از سوی برخی نمایندگان مجلس و اعضای کمیسیون جهش و رونق تولید مطرح شده و دیروز نیز هیات مقررات زدایی و بهبود محیط کسب و کار در مصوبه عجیبی چنین تصویب کرد که برخی آزمون‌ها از جمله سردفتری، کارشناسی رسمی دادگستری، آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه و… باید هر سه ماه یک‌بار آزمون برگزار شوند و نتایج این آزمون‌‌ ها هم باید بر اساس نمره تراز اعلام شود نه نمره خام.

تمام این حواشی و برخی بدقولی‌های سابق، برخی داوطلبان را نسبت به اعلام نتایج آزمون تستی در روز ۳۱ مرداد بدبین کرده اما به نظر می‌رسد مسئولان مرکز وکلای قوه قضاییه و اعضای هیات نظارت مرکز که همگی از مقامات عالی قوه قضاییه هستند، این بار بر اعلام نتایج در زمان مقرر تاکید دارند و داوطلبان به زودی موفق به دریافت کارنامه خود خواهند شد.

گفتنی‌ است قرار است نتایج آزمون در سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org منتشر شود.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکیل آنلاین یا وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، وکیل میتواند آنرا برای شما تنظیم نماید و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به وکیل انلاین، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

مهم ترین مقالات حقوقی دادپویان شامل: طنز حقوقی، رادیو حقوقی، کلیپ حقوقی، پکیج حقوقی، بسته حقوقی، بیمه حقوقی، فیلم حقوقی است که میتوانید در سایت حقوقی دادپویان مطالعه نمایید.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید. ضمنا شما میتوانید از طنز حقوقی، کلیپ حقوقی، کلیپ کیفری، کلیپ جنایی، کلیپ قانونی، کلیپ قانون، رادیو حقوقی هم در قسمت رادیو استفاده کنید. امیر هاشمی مدیر سایت موسسه حقوقی دادپویان است. اینستاگرام حقوقی و اینستاگرام وکیل را هم دنبال کنید. استفاده از طنز هم موجب خوشحالی شما خواهد شد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *