تعطیلی کانون اصلاح تربیت

تعطیلی کانون اصلاح تربیت

در این خبر آشنا میشوید با: تعطیلی کانون اصلاح تربیت، و انواع کانون و زندان ها. تا پایان خبر با ما همراه باشید.

اصلاح و تربیت استان گیلان به علت صفر شدن تعداد مددجویان تعطیل شد

حاج محمدی رئیس سازمان زندان‌ها در فضای مجازی نوشت:

الحمدلله تنها چند روز پس از خراسان جنوبی، مددجویان زیر 18 سال در استان گیلان به آغوش خانواده بازگشته و کانون اصلاح و تربیت استان گیلان هم، تعطیل شد.

ان‌شاء‌الله با کمک آحاد جامعه، به زودی زمینه های تربیت و تعلیم سایر مددجویان زیر 18 سال کشور نیز در خارج از زندان فراهم شود. برای مشاوره حقوقی کیفری، می توانید با وکیل کیفری در تماس باشید.

کانون اصلاح و تربیت و ساختار آن

انواع کانون و زندانها

برای اطلاعات بیشتر در خصوص انواع این مراکز و انجام به کار آنها و اطلاعات دقیق مربوط به اخبار و مقالات حقوقی، به شما پیشنهاد میکنیم که حتما وبلاگ دادپویان را دنبال کنید.

موسسه حقوقی دادپویان با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری در زمینه های تخصصی مختلف همواره تلاش میکند که بهترین روش حقوقی را پیش گیرد تا بتواند از موکلین در مقابل مراجع قضایی و غیره دفاعات لازم را انجام دهد.

در صورت تمایل به مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه وکلای مجرب و کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه بدوی و تجدیدنظر تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، میتوانند آنرا برای شما تنظیم نمایند و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به ایشان، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از خدمات حقوقی استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک مجرب، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل در زمینه دعاوی خانوادگی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی خانوادگی گذاشته اند. پنج وکیل در زمینه دعاوی کیفری دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی کیفری است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *