ذخیره کارنامه آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه

ذخیره کارنامه آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه

در این خبر آشنا میشوید با: ذخیره کارنامه امتحان مرکز وکلای قوه قضاییه، نمونه کارنامه مرکز وکلای قوه قضاییه 1400 و قبولی ذخیره مرکز وکلای قوه قضاییه. تا پایان خبر با ما همراه باشید.

انتشار نتایج آزمون مرکز وکلا

با انتشار نتایج شرکت‌کنندگان آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۴۰۰، به جز «قبول» و «مردود»، وضعیت «ذخیره» نیز در کارنامه گروهی از داوطلبان درج شده است.

کارنامه اولیه مرحله تستی آزمون سال ۱۴۰۰ مرکز وکلای قوه قضاییه روز اول دی منتشر شد و برخی داوطلبان با عبارت «ذخیره در استان انتخابی» در کارنامه خود روبرو شدند.

تاکنون از سوی مرکز وکلای قوه قضاییه اطلاعیه رسمی‌ای درباره این عبارت و وضعیت این دسته از داوطلبان منتشر نشده اما بر اساس پاسخ‌های غیر رسمی که از برخی حساب‌ های کاربری مرتبط با مرکز در این باره اعلام شده، این افراد هم به مرحله دوم (مصاحبه شفاهی) دعوت می‌شوند و باید روز ۵ دی مانند افراد قبول‌ شده برای طی مراحل تکمیل اطلاعات به سایت مرکز مراجعه کنند.

علت درج عبارت «ذخیره» در کارنامه این افراد این است که علی‌رغم کسب نصاب قبولی، تزار بالایی نداشته‌اند و داوطلبان دیگر آن استان، تراز بالاتری کسب کرده‌اند به همین علت، ذخیره‌ ها نیز به مصاحبه دعوت می‌شوند تا نهایتا بر اساس نمره کسب شده در مصاحبه آزمون تستی، تکلیفشان مشخص شود.

البته علی‌ رغم این توضیحات همچنان موضوع مبهم به نظر می‌رسد و نیاز است مرکز وکلای قوه قضاییه با صدور اطلاعیه دقیقی، جزییات و معیارهای پذیرش افراد را اعلام کند.

نمونه کارنامه مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۴۰۰

اما برای حد نصاب قبولی در آزمون مرکز وکلای 1400 نصاب هایی را که برای قبولی در این آزمون لازم می باشد اعلام نموده اند که در خبر گزاری های مختلف و در سایت های حقوقی به چشم می خورد و حال یک نمونه از این کارنامه های قبولی در این آزمون را مشاهده نمایید.

نمونه کارنامه مرکز وکلا 1400

قبولی ذخیره مرکز وکلای قوه قضاییه

قبول‌ شدگان مرحله تستی آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه و همچنین کسانی که وضعیت آنها در کارنامه «ذخیره در استان انتخابی» اعلام شده، باید برای طی کردن سایر مراحل آزمون در تاریخ ۵ دی به درگاه اطلاع رسانی مرکز وکلای قوه قضاییه مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکیل آنلاین یا وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، وکیل میتواند آنرا برای شما تنظیم نماید و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به وکیل انلاین، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

مهم ترین مقالات حقوقی دادپویان شامل: طنز حقوقی، رادیو حقوقی، کلیپ حقوقی، پکیج حقوقی، بسته حقوقی، بیمه حقوقی، فیلم حقوقی است که میتوانید در سایت حقوقی دادپویان مطالعه نمایید.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید. ضمنا شما میتوانید از طنز حقوقی، کلیپ حقوقی، کلیپ کیفری، کلیپ جنایی، کلیپ قانونی، کلیپ قانون، رادیو حقوقی هم در قسمت رادیو استفاده کنید. امیر هاشمی مدیر سایت موسسه حقوقی دادپویان است. اینستاگرام حقوقی و اینستاگرام وکیل را هم دنبال کنید. استفاده از طنز هم موجب خوشحالی شما خواهد شد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *