شلیک با اسلحه به سر دوست قدیمی در مهمانی شبانه

شلیک با اسلحه به سر دوست قدیمی در مهمانی شبانه

در این خبر آشنا میشوید با: شلیک با اسلحه به سر دوست قدیمی در مهمانی شبانه. تا پایان خبر با ما همراه باشید.

برای مشاوره حقوقی قتل، می توانید با وکیل قتل در تماس باشید.

تیراندازی مرگبار در مهمانی

عقربه‌ ها ساعت یک بامداد جمعه چهارم شهریور ماه را نشان می‌داد که صدای وحشت‌ آفرین گلوله‌ ای در یک خانه‌، آرامش شبانه محله ابوسعید را درهم شکست.

دقایقی بعد، وقوع این تیراندازی مرگبار از سوی چند جوان که ساکن خانه مورد نظر بودند، به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 112 ابوسعید، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی و متخصصان پزشکی قانونی به‌ همراه محمد زارع، بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امور جرایم جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

شلیک با اسلحه به سر دوست قدیمی در مهمانی شبانه

تیم جنایی به‌ محض حضور در خانه با جسد مرد حدودا 22 ساله‌ ای مواجه شدند که از ناحیه سر هدف شلیک یک گلوله قرار گرفته بود همچنین کلت کمری که در این جنایت هولناک استفاده شده بود در نزدیکی جسد مقتول توسط تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی کشف شد.

فرار قاتل از مهمانی

بررسی‌های ابتدایی بازپرس پرونده از صحنه وقوع جرم مشخص کرد 5 مرد جوان که با هم دوست بودند، پس از حضور در این خانه، مشروبات الکلی مصرف کرده و مست بودند که در ابتدا قاتل به‌ قصد شوخی، یک کلت کمری را به دوستان خود نشان داده و در این میان یک گلوله به سر مقتول شلیک کرده است.

روند تحقیقات نشان داد مرد جوان که زمان ارتکاب به قتل مست بوده، پس از این شلیک مرگبار به سر مقتول، بلافاصله از صحنه جنایت گریخته است و 3 مرد جوان دیگر که در دورهمی شبانه حضور داشتند حادثه را به پلیس اطلاع داده‌اند.

با دستور محمد زارع بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امور جرایم جنایی، جسد مقتول برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای دستگیری مرد جنایتکار وارد عمل شده‌اند.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکیل آنلاین یا وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، وکیل میتواند آنرا برای شما تنظیم نماید و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به وکیل انلاین، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

مهم ترین مقالات حقوقی دادپویان شامل: طنز حقوقی، رادیو حقوقی، کلیپ حقوقی، پکیج حقوقی، بسته حقوقی، بیمه حقوقی، فیلم حقوقی است که میتوانید در سایت حقوقی دادپویان مطالعه نمایید.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید. ضمنا شما میتوانید از طنز حقوقی، کلیپ حقوقی، کلیپ کیفری، کلیپ جنایی، کلیپ قانونی، کلیپ قانون، رادیو حقوقی هم در قسمت رادیو استفاده کنید. امیر هاشمی مدیر سایت موسسه حقوقی دادپویان است. اینستاگرام حقوقی و اینستاگرام وکیل را هم دنبال کنید. استفاده از طنز هم موجب خوشحالی شما خواهد شد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *