شلیک با اسلحه به سر دوست قدیمی در مهمانی شبانه

شلیک با اسلحه به سر دوست قدیمی در مهمانی شبانه

در این خبر با شلیک با اسلحه به سر دوست قدیمی در مهمانی شبانه آشنا شوید.

در صورت هرگونه سوال می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره حقوقی داشته باشید.

عقربه‌ ها ساعت یک بامداد جمعه چهارم شهریور ماه را نشان می‌داد که صدای وحشت‌ آفرین گلوله‌ ای در یک خانه‌، آرامش شبانه محله ابوسعید را درهم شکست.

دقایقی بعد، وقوع این تیراندازی مرگبار از سوی چند جوان که ساکن خانه مورد نظر بودند، به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 112 ابوسعید، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی و متخصصان پزشکی قانونی به‌ همراه محمد زارع، بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امور جرایم جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی به‌ محض حضور در خانه با جسد مرد حدودا 22 ساله‌ ای مواجه شدند که از ناحیه سر هدف شلیک یک گلوله قرار گرفته بود همچنین کلت کمری که در این جنایت هولناک استفاده شده بود در نزدیکی جسد مقتول توسط تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی کشف شد.

شلیک با اسلحه به سر دوست قدیمی در مهمانی شبانه

فرار قاتل از مهمانی

بررسی‌های ابتدایی بازپرس پرونده از صحنه وقوع جرم مشخص کرد 5 مرد جوان که با هم دوست بودند، پس از حضور در این خانه، مشروبات الکلی مصرف کرده و مست بودند که در ابتدا قاتل به‌ قصد شوخی، یک کلت کمری را به دوستان خود نشان داده و در این میان یک گلوله به سر مقتول شلیک کرده است.

روند تحقیقات نشان داد مرد جوان که زمان ارتکاب به قتل مست بوده، پس از این شلیک مرگبار به سر مقتول، بلافاصله از صحنه جنایت گریخته است و 3 مرد جوان دیگر که در دورهمی شبانه حضور داشتند حادثه را به پلیس اطلاع داده‌اند.

با دستور محمد زارع بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امور جرایم جنایی، جسد مقتول برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای دستگیری مرد جنایتکار وارد عمل شده‌اند.

پیشنهاد ما به شما قبل از هر اقدام حقوقی یا کیفری، مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری است که تا قبل از گرفتار شدن در دام حقوقی یا کیفری، بتوانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی وکیل آنلاین است.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *