طرح تسهیل وکالت

طرح تسهیل وکالت

در این خبر آشنا میشوید با: طرح تسهیل وکالت، صدور مجوزهای کسب و کار و مفاسد تصویب طرح تسهیل. تا پایان خبر با ما همراه باشید.

فرآیند تصویب طرح تسهیل

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس و رئیس سابق دادگاه‌های انقلاب تهران با بیان اینکه «در حال حاضر به اندازه کافی وکیل داریم» اعلام کرد: طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار، گرهی از مشکلات حوزه وکالت را باز نخواهد کرد.

به گزارش اختبار موسی غضنفرآبادی که در فرایند تصویب طرح تسهیل صدور مجوزها از مخالفان جدی آن بود، در خصوص تعداد وکیل در کشور و لزوم آسان ساختن دسترسی مردم به وکیل به ایسنا گفت: ما در کشور وکیل کم نداریم، بر اساس بررسی هایی که داشته‌ام، متوجه شده‌ام ما در کشور وکلایی داریم که نمی‌توانند در سال حتی یک پرونده هم برای رسیدگی دریافت کنند، چرایی این موضوع باید بررسی شود، به هر شکل برخی از وکلا که به دلیل تجارب حرفه ای و فعالیت های شغلی خود شناخته تر شده هستند و پرونده های بیشتری را وکالت می‌کنند.

صدور مجوزهای کسب و کار

راهی به سوی ترکستان، دیدگاه دکتر عبدالله خدابخشی درباره طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار، به اندازه کافی وکیل داریم.

وی افزود: در حال حاضر به اندازه کافی وکیل داریم، در واقع احساس می شود ایراد این موضوع در رابطه میان مردم و وکلا می‌باشد، در این میان تعرفه‌ها باید به گونه ای باشد که مردم برای مراجعه به وکیل رغبت داشته باشند.

طرح تسهیل وکالت

رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس بیان کرد: در موضوع پزشکی هم به همین صورت است؛ یعنی پزشکان شناخته تر شده و معروف معمولا مراجعه بیشتری را شاهد هستند، البته در این خصوص تفاوتی میان دو حوزه پزشکی و وکالت وجود دارد، در بحث پزشکی ممکن است پزشک تبحر خاصی داشته باشد ولی معتقدم در بحث وکالت، وکیل برای انجام وکالت اگر به صورت کامل در جریان یک موضوع حقوقی خاص هم نباشد می‌تواند با یک مختصر مطالعه ای به آگاهی لازم در آن حوزه مورد نظر دست پیدا کند، هر شخصی که کارشناسی حقوق داشته باشد نسبت به کلیات مسائل حقوقی آگاه است و می‌تواند با مراجعه به مبحث مورد نظر حقوقی آگاهی لازم را در آن حوزه کسب کند.

مفاسد تصویب طرح تسهیل

مفاسد تصویب طرح تسهیل صدور مجوز کسب‌وکار در درجه اول متوجه قوه قضاییه است، طرح تسهیل، گرهی از کار وکالت را باز نخواهد کرد.
نماینده مردم بم همچنین با اشاره به طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کارعنوان کرد: به عقیده من با طرح تسهیل کسب و کار و شیوه ای که در خصوص وکالت در این طرح مورد اشاره قرار گرفت مشکلی از مشکلات این حوزه رفع نخواهد شد، یعنی فکر نمی‌کنم که این طرح بتواند به اشتغال وکلا و یا دسترسی آسان به وکیل کمک کند، در واقع فکر نمی‌کنم با این قانون که شعار رفع انحصار داشت گره ای از کار گشوده شود.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکیل آنلاین یا وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، وکیل میتواند آنرا برای شما تنظیم نماید و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به وکیل انلاین، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید. ضمنا شما میتوانید از طنز حقوقی، کلیپ حقوقی، کلیپ کیفری، کلیپ جنایی، کلیپ قانونی، کلیپ قانون، رادیو حقوقی هم در قسمت رادیو استفاده کنید. امیر هاشمی مدیر سایت موسسه حقوقی دادپویان است. اینستاگرام حقوقی و اینستاگرام وکیل را هم دنبال کنید. استفاده از طنز هم موجب خوشحالی شما خواهد شد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *