سایت همسر یابی

انواع سایت های همسریابی آنلاین

در این مقاله آشنا میشوید با: انواع سایت همسر یابی آنلاین، ثبت نام در سایت های همسریابی، فلسفه سایت همسر یابی، معایب ازدواج در سایت همسریابی و عناصر کلاهبرداری در این سایت ها. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

برای اطلاع بیشتر در مورد سایت های همسریابی، می توانید با وکیل خانواده در ارتباط باشید.

نمایش ویدیو درباره سایت همسر یابی

قسمت سی و سوم رادیو حقوقی دادپویان سایت همسریابی

سلام به رادیو دادپویان خوش آمدید.

رادیو حقوقی دادپویان قصد داره در هر قسمت یه موضوع یا داستان یا پرونده های جذاب حقوقی، کیفری و جنایی رو برای شما روایت کند.

با مراجعه به سایت حقوقی دادپویان یا دادپویان دات کام می تونید قسمت های مختلف رادیو حقوقی دادپویان رو دنبال کنید و چنانچه نیاز به مشاوره با وکیل دارید، با وکیل آنلاین تماس بگیرید.

رادیو حقوقی دادپویان

 این مقاله را با دقت بخوانید و مراقب سایت های کلاهبرداری همسریابی باشید. روزانه افراد زیادی با موسسه حقوقی دادپویان تماس میگیرند و گزارش هایی مبنی بر کلاهبرداری این سایت ها میدهند و متاسفانه با پرداخت مبالغی در دام این کلاهبرداران میفتند.

برای مشاوره حقوقی کلاهبرداری، می توانید با وکیل کلاهبرداری در تماس باشید.

ثبت نام در سایت های همسریابی

همان طور که از اسمش هم مشخص است نیاز به وارد کردن اطلاعات شخصی و ظاهری برای قرار گرفتن در لیست گزینه های انتخاب است.

سایت های همسریابی بعد از سال ها بحث و گفتگو و البته بررسی با داشتن شرایط خاص می توانند فعالیت کنند.

سایت همسریابی

پس از چند سال کش و قوس سرانجام اولین سایت همسرگزینی مجاز کار خود را اغاز کرد. البته چند سالی است که سایت های مختلفی با عناوین متفاوت در زمینه همسریابی مشغول به کار هستند اما هیچ کدام از آن ها مجاز نبودند و مسئولان مختلف بارها نسبت به فعالیت این سایت ها هشدار داده بودند.

به دلیل گسترده شدن این دست از سایت ها، وزارت جوانان از حدود یک سال پیش تلاش های خود را برای راه اندازی یک سایت مجاز همسرگزینی آغاز کرد و روز گذشته این سایت به صورت رسمی افتتاح شد.

فلسفه سایت همسریابی 

ازدواج یکی از مهم ترین و پررنگ ترین مسائل زندگی هر فرد است. در سال های قبل با معرفی خانواده ها ازدواج به شکلی سنتی اتفاق می افتاد و اغلب زندگی خوبی داشتند.

اما امروزه با آگاهی بیشتر و افزایش سطح رشد فکری، افراد صرفا به معرفی و ازدواج های سنتی اتکا نمی کنند و ممکن است از راه های دیگری نیز برای همسریابی و پیداکردن همسر مورد پسند خود اقدام کنند.

در بعضی جوامع هنوز فرهنگ همسریابی به خوبی جا نیافتاده است و هنوز برخی افراد فکر می‌کنند اگر پسر یا دختر برای پیداکردن همسر مورد علاقه اش شخصا اقدام کند دچار اشتباه شده و شخصیت خودش را زیر سوال برده است.

در صورتی که اصلا چنین چیزی حقیقت ندارد. هر شخص حق این را دارد که به دنبال فردی با ویژگی های مورد پسندش باشد تا او را به عنوان همسر انتخاب کند. 

اصول سایت همسریابی

 •  احساسات طرف مقابلتان را به بازی نگیرید. به او بگویید قصد آشنایی بیشتر با او و خانواده اش را دارید و اگر همه چیز خوب پیش برود و از هم خوشتان بیاید برنامه تان ازدواج است.
 • خودتان باشید. سعی نکنید فیلم بازی کنید و با زدن ماسک فرد محبوبتان را به خودتان جذب کنید. این کار هم اثر بیشتری دارد و هم از اتفاقات ناخوشایند بعدی جلوگیری می کند.
 • اگر وارد رابطه ای می شوید که قصدتان آشنایی قبل از ازدواج و همسرگزینی است، احساسات و هیجانات خود را کنار بگذارید و سعی کنید مسائل مهم تان را مطرح کنید و طرف مقابل تان را خوب بشناسید سپس اگر سوال یا ابهامی در ذهن دارید حتما از او بپرسید. 
 • قبل از اینکه وارد رابطه شوید و یا بخواهید همسرگزینی کنید، معیارها و ملاک های مورد نظرتان را دقیق بدانید و بر اساس آن افراد را انتخاب کنید. هرگز سعی نکنید اول وارد رابطه شوید و بعد معیارهایتان را تعیین کنید. با این کار شما تحت تاثیر احساس خود هستید نه عقل و منطق. 
 • می‌توانید از کتاب‌های مرتبط در این زمینه و یا یک روانشناس متخصص، برای همسریابی کمک بگیرید تا بتوانید مسیر درستی را در پیش بگیرید. 
 • برای همسریابی رفتار خارج از عرف انجام ندهید و سعی کنید رفتار سنجیده ای داشته باشید. این فکرغلط را کنار بگذارید که متفاوت بودن جذابیت زیادی دارد.
 • با وقار و با متانت باشید و شأن انسانی خود را حفظ کنید. به طرف مقابل تان احترام بگذارید و با چشم باز، از راه‌های مختلف برای همسریابی اقدام کنید.

راه‌های ثبت نام سایت همسریابی 

به طور کلی 5 راه عملی برای همسریابی و همسرگزینی وجود دارد.

مراجعه به مراکز مشاوره و ازدواج 

شما می توانید به مراکز ازدواج مراجعه کنید. این مراکز با هدف آشنا کردن دو نفر با علائق، سلائق و ویژگی های مشترک تاسیس شده اند و برای پیوند زدن این افراد به هم تلاش می کنند و در این مراکز می توانید گزینه های مناسبی برای ازدواج پیدا کنید و با آن ها آشنا شوید. البته این مراکز به تعداد محدود و مطابق با فرهنگ بومی و قومی هر شهر یا کشور فعالیت می کنند. 

نکته مثبت در این مراکز، وجود کارشناسان دلسوز و آگاهی است که می توانند شما را به درستی راهنمایی کنند. قبل از ثبت نام در سایت همسریابی حتما با وکیل متخصص خانواده مشورت کنید.

کمک گرفتن از فامیل، دوستان و آشنایان 

شایع ترین ورایج ترین روش در فرهنگ کشور ما، وساطت دوستان و آشنایان است. آن ها با شناختی که از عقاید، ارزش ها و افکاری که از دو خانواده دارند، آنها را به هم معرفی کرده و در همسرگزینی و همسریابی جوانان کمک می کنند. این روش ساده ترین روشی است که می توانید استفاده کنید. البته باید توجه کنید که تحقیق درباره خانواده ها و آشنایی بیشتر دو خانواده با هم را نباید فراموش کنید.

نکته مثبت این روش این است که معرف، آشنایی نسبی با طرفین دارد. می توانید در این راه از معرف برای تحقیقات بیشتر کمک بخواهید.

سایت همسریابی

روش مستقیم (برقراری رابطه بین دختر و پسر) 

این روش به طور معمول در جوامع کوچکتر مثل دانشگاه ها و محل کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. جوانان سعی در برقراری یک رابطه بین خودشان و فرد مورد پسندشان دارند و رابطه را به قصد آشنایی شروع می کنند تا اگر همه چیز خوب پیش رفت، موضوع را جدی مطرح کنند و به صورت رسمی رابطه شان را ادامه بدهند.

سایت های همسریابی (همسریابی اینترنتی) 

متاسفانه سایت های همسریابی به خاطر رفت و آمد افراد نالایق روش مناسبی برای افرادی که قصد جدی دارند، شناخته نشده است.

البته برخی از افراد با قصد جدی برای همسریابی وارد سایت شده و در آن فعالیت می کنند. اگر دوست دارید می توانید رابطه تان را در فضای واقعی شروع کنید و بعد از انجام تحقیقات موضوع ازدواج را مطرح کنید.

خواستگاری زن از مرد 

با اینکه در برخی جوامع خواستگاری دختر از پسر، جلوه جالبی ندارد اما در کل کار ناپسند و نادرستی نیست و از لحاظ شرعی و اخلاقی مشکلی ندارد.

اگر دختر جوانی هستید که به مرد مورد پسندتان دل بسته اید بهتر است فرهنگ جامعه ای که در آن زندگی می کنید، فرهنگ خانوادگی خود و فرهنگ خانوادگی طرف مقابل تان را در نظر بگیرید و پس از آن اقدام کنید.

معایب ازدواج‌های شکل گرفته در سایت‌ همسریابی 

لازم است محیط‌هایی برای جوانان تعبیه شود تا آنان بتوانند قبل از ازدواج برای آشنایی بیشتر زمانی را باهم بگذرانند، در این مکان‌ها روانشناسان و مشاوران حاضر باشند و از ابتدای رابطه سعی کنند به افراد راهنمایی‌های درست دهند تا افراد وارد رابطه‌های عاطفی نشوند و روابط منطقی باشد و به درستی هدایت شود سپس با نظر روانشناس، خانواده‌ها به هم معرفی شوند و پس از بررسی معیارهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی روابط، آشنایی حداقل چندین ماه و با حضور مشاور انجام شود و در نهایت ازدواجی با آگاهی شکل بگیرد.

در ازدواج‌هایی که با شناخت انجام می‌شود، شانس زندگی مشترک بیشتر است، تصریح می‌کند: مهمترین عامل کمک دولت به تسهیل ازدواج، جلوگیری از گرانی و تورم مهار گسیخته و ایجاد پتانسیل ازدواج در بین جوانان است، از آنجا که بخش عظیمی از جوانان به سمت ارتباط مجازی کشیده شده‌اند و جذابیت تصاویر و حروف و کلمات و رفع تنهایی آنها دیگر با هیچ دلیل منطقی توجیه نمی‌شود جامعه به این سمت رفت که جلوی ارتباط مجازی را نمی‌توان گرفت و بهتر آن است که به ارتباطات مجازی جهت داده شود.

از این رو سایت‌هایی با هدف همسریابی شکل گرفت که مدیران آن مشخصات افراد را گرفته و پس از آن خواسته‌های مراجعان و مشخصاتی که آنها می‌خواستند را مطابقت می‌دادند، البته این همان روش سنتی بود که پدر و مادرها عمدتا از جوانان پسر می‌خواستند که مشخصات همسر خود را به آنها بگویند و به دنبال آن واسطه‌هایی را پیدا می‌کردند تا برای آنها فرد مورد نظر یافت شود.

معایب سایت‌ همسریابی چیست؟ 

افزایش این سایت‌های همسریابی که گاهی غیر قانونی هستند، سبب شده که خود دولت نیز به منظور افزایش میزان ازدواج این سایت‌ها را فعال‌تر کند، همچنین بعضی از واسطه‌ها که مبالغ هنگفتی دریافت می‌کنند نیز آهسته حذف می‌شوند، هرچند این سایت‌ها موفقیت‌ هایی را هم در پی داشتند، اما نهایتا جوابگوی جوانان و نیازهای آنان نخواهند بود.

معایب سایت‌های همسریابی برای ازدواج، معایب سایت‌های همسریابی زیاد است و از جمله آن می‌توان به در نظر نگرفتن خصوصیات روانی و روحی افراد اشاره کرد، در این سایت‌ها خصوصیات جسمی همراه با عکس‌هایی که در بهترین شرایط از افراد گرفته شده، مدنظر قرار داده می‌شود و شرایط مالی نیز در اولویت است، نگاه سایت‌ها برای واسطه‌ها نوعی تجارت و کسب و کار محسوب می‌شود و در اکثر مواقع پس از دیدارهای مختلف نتیجه خوبی حاصل نخواهد شد.

مخاطبان این سایت‌ها خانواده‌های اکثرا سنتی هستند که دید صحیح و درستی نسبت به ازدواج ندارند، اظهار می‌کند: در این خانواده‌ها نوعی مقاومت نسبت به فضاهای مجازی در دیدگاهشان وجود دارد، در برخی مواقع آشنایی‌ها ادامه می‌یابد و معمولا جوان‌ها شماره‌های هم دیگر را می‌گیرند و بین آنها دوستی پیش می‌آید که تعهدی به دنبال ندارد و همین امر باعث نگرانی خانواده‌ها می‌شود، زیرا آنها خواهان روابط کنترل شده و ازدواجی شناخته شده هستند، اما جوانان خواهان شناخت بیشتر به دور از کنترل هستند.

چه افرادی به سایت همسریابی رجوع می‌کنند؟ 

همان طور که از نام آن مشخص است سایت همسریابی مناسب افرادی است که واقعا قصد ازدواج دارند، اما گزینه مورد نظر خود را پیدا نمی‌کنند.

این گونه افراد در فضای مجازی به دنبال فردی با معیار‌های مناسب خوشان می‌گردند.

اما گاهی انگیزه افرادی که به دنبال ازدواج اینترنتی هستند، به این دلیل در آن‌ها شکل می‌گیرد که در هویت آرمانی و رویایی که در ذهن خودشان تداعی شده است مانده‌اند و چون در واقعیت چیزی را می‌بینند که مطابق میلشان نیست به این سمت گرایش پیدا می‌کنند.

علاوه بر این شرایط زندگی امروز به گونه‌ای است که شاید دیگر کمتر جوانی تن به ازدواج‌های سنتی و انتخاب همسر از سوی خانواده بدهد و از این جهت ترجیح می‌دهد خودش همسر آینده‌اش را انتخاب کند.

اما این تنها یک سوی ماجراست. بسیاری از افراد مطلقه و یا متاهل هم در این میان هستند که به دنبال سودجویی و یا فریب دیگران برای رسیدن به امیال شخصی خودشان هستند.

یکی دیگر از گروه‌هایی که به سمت سایت‌های همسریابی گرایش دارند، کسانی هستند که در انزوا قرار دارند یا از مهارت‌های اجتماعی پایین بهره‌ مند هستند به همین دلیل سراغ فضایی می‌روند که بتوانند ارتباط غیر مستقیم برقرار کنند، چرا که ارتباط رو در رو و مستقیم برای آن‌ها یا امکان‌ پذیر نبوده یا بسیار دشوار است.

انگیزه افراد از مراجعه به سایت‌ همسریابی  

به طور کلی در ارتباط با انگیزه افراد از مراجعه به این سایت‌ها موارد زیر را می‌توان ذکر کرد: 

بخشی از این افراد تنها با انگیزه کنجکاوی و گشت‌ و گذار در اینترنت به این سایت‌ها برخورد می‌کنند و شاید مدتی هم در آن‌ها گشت‌ و گذار داشته باشند که البته آسیب‌های این سایت‌ها متوجه آن‌ها خواهد شد.

یکی دیگر از گروه‌های کاربر در سایت‌های همسریابی کسانی هستند که انگیزه‌های سالم ندارند و به قصد تجربه روابط متعدد و داشتن ازدواج موقت سراغ سایت‌های همسریابی می‌روند و البته برخی از این سایت‌ها اساسا برای همین طراحی شده است.

دسته آخر هم کسانی هستند هستند که با انگیزه واقعی همسریابی وارد چنین سایت‌هایی می‌شوند.

در واقع آن‌ها واقعا قصد ازدواج دارند، اما به دلیل موقعیت‌های جغرافیایی یا اقلیمی، امکان آشنایی با موقعیت‌های جدید برایشان کمتر وجود دارد، به همین جهت سراغ این سایت‌ها می‌روند، چرا که امکان آشنایی با موقعیت‌های بیشتری را به آن‌ها می‌دهد. (سایت همسریابی)

آیا ازدواج به شیوه اینترنتی مزایایی هم دارد؟ 

آمار‌ها از این حکایت دارد که بخشی از ازدواج‌های امروز نتیجه ارتباطات مجازی و آشنایی غیرحضوری بوده است و از این نظر نمی‌توان گفت که همه کاربران اینترنتی در سایت‌های همسریابی تنها برای سرگرمی و وقت‌گذرانی وارد آن می‌شوند.

اشکال ازدواج‌های مدرن در این است که در بسیاری از مواقع پسر و دختر از دید احساسی به مساله نگاه می‌کنند و بدون داشتن آگاهی تن به این ازدواج‌ها می‌دهند و مشکلات آن‌ها پس از شروع زندگی مشترک در زیر یک سقف، مشخص شده و بروز می‌کند.

در این حوزه نباید برخی واقعیت‌ها را نادیده گرفت، برخی از روابط ناسالم و ازدواج‌های نادرست و اشتباه صدمه زیادی را به شخص و جامعه وارد می‌کند.

از اوایل دهه ۹۰ با واژه‌ای در فضای مجازی و اینترنت آشنا شده‌ایم. مدت زمان زیادی از آغار فعالیت سایت‌های همسریابی تاکنون نمی‌گذرد، اما متاسفانه بسیاری از ما این روز‌ها مصداق‌های ازدواج اینترنتی را در بین اطرافیانمان مشاهده می‌کنیم که در غالب آن‌ها مقصد زوجین دادگاه‌ های حل اختلاف می‌باشد.

بسیاری از کارشناسان اجتماعی و رفتاری بر این باورند که متاسفانه در کشورمان شاهد حرکت شتابان تغییرات گسترده در ساختار‌های اجتماعی و سنتی و در نهایت رسیدن به مرحله گسست فرهنگی هستیم که ارتباطات در فضای مجازی و شروع زندگی مشترک افراد بر این اساس کمک زیادی را به این روند مخرب کرده است.

تحلیل حقوقی کلاهبرداری میلیاردی سایت‌ همسریابی 

شاید شما هم وقتی این خبر رو بخونید عنوان مجرمانه ای که برای این افراد در نظر می گیرید کلاهبرداری باشه، وکیل متخصص پرونده های کیفری هم با شما هم نظره! بله شما درست حدس زدید این جرم کلاهبردای هست اما شاید براتون جالب باشه که از نظر حقوقی تحلیلی رو بخوانید تا با جرم کلاهبرداری به صورت علمی آشنا بشوید.

تشکیل یک گروه تلگرامی و یا سایت، با عنوان همسریابی و صیغه، بدون مجوز قانونی و دادن وعده های واهی پیدا کردن مورد صیغه یا همسر مناسب به افردی که عضو کانال های فوق می شوند، در واقع مصداق بارز جرم کلاهبرداری می باشد، چرا که هر سه عنصر جرم کلاهبرداری در این فعل محقق می گردد. (سایت همسریابی)

گزارشات مردمی از کلاهبرداران در سایت همسریابی یا صیغه یابی

 •  برخی کلاهبرداران سعی میکنند در ابتدا با فرد تماس بگیرند و مهریه صیغه را در همان ابتدا طلب کنند.
 • برخی دیگر با فرد تماس گرفته و اذعان می کنند که کمک مالی نیز دارند و نیاز به پول دارند.
 • برخی برای تحریک فرد عکس و فیلم هایی برای او ارسال می کنند و ادعا می کنند که مربوط به خودشان است در صورتی که تقلبی است.
 • اولین نکته ای که پلیس و خود این سایت ها برای جلوگیری از کلاهبرداری ذکر کرده اند. عدم واریز پول پیش از صیغه شدن است. برای صیغه شدن بهتر است به دفاتر ازدواج مراجعه کنید.
 • بهتر است برای همسریابی و ازدواج از طریق افراد مورد اعتماد اقدام کنید.
 • برای شناخت طرف مقابل به مشاور مراجعه کنید و اگر کسی می خواهد از شما پول دریافت کند مواظب باشید.
 • در برخی گزارشات ذکر شده که این افراد آدرس خانه خود را به فرد می دهند سپس در را باز نمی کنند و از او می خواهند مبلغ مشخص شده برای صیغه را پیش پیش بدهد تا صیغه را در ایفون بخوانند و سپس درب را باز کنند.
 • در اکثر گزارشات، این کلاهبرداری بوده و این افراد هنگامی که اهالی خانه ای به مسافرت یا مهمانی می روند، ادرس خانه را می دهند و هنگامی که پول را دریافت کردند. سیمکارت را خاموش می کنند.
 • از نظر شرعی هم دادن پول پیش از جاری شدن صیغه مشکل دارد.

عناصر جرم در کلاهبرداری و مخصوصا سایت همسریابی

سه عنصر که برای تحقق هر جرمی لازم است یعنی ۱. عنصر قانونی ۲. عنصر مادی و ۳. عنصر معنوی جرم کلاهبرداری خواهیم پرداخت.

۱.عنصر قانونی: عنصر قانونی جرم کلاهبرداری ماده ۱ قانون تشدید مجازات مرتکبان اختلاس و ارتشا می باشد.

‌ماده ۱  هرکس از راه حیله و تقلب مردم را به وجود شرکت ها یا تجارتخانه‌ها یا کارخانه‌ها یا موسسات موهوم یا به داشتن اموال و اختیارات واهی‌ فریب دهد یا به امور غیر واقع امیدوار نماید یا از حوادث و پیش آمدهای غیر واقع بترساند و یا اسم و یا عنوان مجعول اختیار کند و به یکی از وسایل‌ مذکور و یا وسایل تقلبی دیگر وجوه و یا اموال یا اسناد یا حوالجات یا قبوض یا مفاصاحساب و امثال آن ها تحصیل کرده و از این راه مال دیگری را ببرد،‌ کلاهبردار محسوب و علاوه بر رد مال به صاحبش، به حبس از یک تا هفت سال و پرداخت جزای نقدی معادل مالی که اخذ کرده است محکوم‌ می‌شود.

۲. عنصر مادی: عنصر مادی این جرم انجام فعل حیله و یا تقلب از سوی فرد کلاهبردار می باشد که باید در اثر حیله و یا تقلب صورت گرفته از سوی فرد کلاهبردار افراد جامعه فریب خورده و زیان مالی به آنها وارد آید.

۳. عنصر معنوی: عنصر معنوی این جرم سوء نیت فرد کلاهبردار می باشد، سوء نیت کلاهبردار در واقع قصد مجرمانه ای است که باید فرد مورد نظر در زمان ارتکاب جرم داشته باشد و با علم و آگاهی کامل اقدام به این فعل نماید.

با توجه به این که این سه عنصر در اقدام فرد تشکیل دهنده گروه های همسریابی و صیغه وجود داشته و این افراد بدون داشتن مجوز و با دادن وعده های واهی افراد جامعه را فریب داده و از آنها پول دریافت می کنند لذا جرم کلاهبرداری محقق بوده و با توجه به این که از طریق فضای مجازی این فعل انجام شده است در دادسرای جرایم رایانه ای ناحیه ۳۱ تهران تحت رسیدگی قرار می گیرد، در شهرستان ها نیز در شعبات ویژه ای از دادسرا ها به این جرم رسیدگی می شود. 

وکیل سایت همسریابی در تهران

با توجه به این که این روزها خیلی از موارد در موضوع سایت همسر یابی به گوش می رسد و سودجویان در این زمینه با بنای سایت های همسریابی و درست کردن گروهای تلگرامی در فضای مجازی از خیلی ها رشوه گرفته و تحت این عنوان کلاهبرداری کرده اند لذا وکلای تهران با تکیه بر تجارب و آشنایی با این موضوع ها و پرونده های زیاد در این زمینه می توانند راه حلی مناسب برای شما ارائه دهند و با قبول وکالت از سمت شما تمامی ضررو زیان های ناشی از این کلاهبرداری را برای شما زنده کنند.

پس در این مورد شک نکنید که با گرفتن مشاوره از وکیل متخصص می توانید تمامی حق و حقوق پایمال شده خویش را باز ستانید.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکیل آنلاین یا وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، وکیل میتواند آنرا برای شما تنظیم نماید و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به وکیل انلاین، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

مهم ترین مقالات حقوقی دادپویان شامل: طنز حقوقی، رادیو حقوقی، کلیپ حقوقی، پکیج حقوقی، بسته حقوقی، بیمه حقوقی، فیلم حقوقی است که میتوانید در سایت حقوقی دادپویان مطالعه نمایید.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید. ضمنا شما میتوانید از طنز حقوقی، کلیپ حقوقی، کلیپ کیفری، کلیپ جنایی، کلیپ قانونی، کلیپ قانون، رادیو حقوقی هم در قسمت رادیو استفاده کنید. امیر هاشمی مدیر سایت موسسه حقوقی دادپویان است. اینستاگرام حقوقی و اینستاگرام وکیل را هم دنبال کنید. استفاده از طنز هم موجب خوشحالی شما خواهد شد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

1 دیدگاه

 • سلام من ۵۸ ساله هستم دنبال دردسر نیستم یدونه خانوم با سن حداقل چهل سال میخام مومن باش مهربان در کنارهم زندگی آرامی داشته باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *