شکایت توهین به دلیل ادرار کردن

شکایت توهین به دلیل ادرار کردن

در این مقاله آشنا میشوید با: شکایت توهین به دلیل ادرار کردن، شکایت کیفری توهین، مجازات توهین. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

نمایش ویدیو درباره شکایت توهین به دلیل ادرار در خیابان

طنز حقوقی دادپویان شکایت توهین به دلیل ادرار کردن

سلام به طنز حقوقی دادپویان خوش آمدید.

طنز حقوقی دادپویان قصد دارد در هر قسمت یه موضوع یا داستان یا پرونده های جذاب حقوقی، خانوادگی، کیفری و جنایی رو برای شما روایت کند. (طنز)

با مراجعه به سایت حقوقی دادپویان یا دادپویان دات کام می تونید قسمت های مختلف طنز حقوقی دادپویان رو دنبال کنید و چنانچه نیاز به مشاوره با وکیل دارید، با وکیل آنلاین دادپویان تماس بگیرید.

مشاوره رایگان با وکیل پایه یک دادگستری

علیه هژیرخان شکایت شده و میخواد موضوع شکایتشو با آقای وکیل در میون بزاره.

موضوع شکایت هم توهین به شخصیت طرفی هست که رفته و شکایت کرده.

اگر میخواین از این موضوع مطلع شوید، حتما این ویدئو رو ببینید و از مشاوره رایگان با وکیل استفاده کنید.

شکایت کیفری توهین

در تنظیم شکوائیه برای جرم توهین، در ابتدا شاکی نام و مشخصات فرد توهین کننده یا همان متشکی عنه را مینویسد و شکوائیه را به مرجع قضائی صالح برای رسیدگی (دادسرای محل وقوع جرم) تقدیم می نماید و پس از آن پرونده در شعبه بازپرسی و یا دادیاری ثبت می شود.

در اینجا بازپرس و یا دادیار شما را احضار میکنند و در آنجا شما توضیحات لازم را ارائه می دهید، و اگر دلایل و یا شاهدی دارید نیز در رابطه با آن ها توضیحات کافی می دهید سپس اگر وقوع جرم توهین برای مرجع قضائی احراز شد متشکی عنه را به دادسرا احضار خواهند کرد و اتهام توهین را به او تفهیم میکنند.

برای شکایت توهین، می توانید با وکیل کیفری در تماس باشید.

پس از تمامی این مراحل دو حالت پیش می آید:

  • وقوع جرم محرز است و قرار جلب به دادرسی و کیفر خواست صادر می شود.
  • وقوع جرم محرز نیست و قرار موقوفی منع تعقیب صادر می شود.

در حالت اول پس از صدور کیفر خواست پرونده به دادگاه کیفری 2 جهت رسیدگی ارسال می شود و پس از صدور رای که قابلیت تجدید نظر برای طرفین را دارد پرونده به دادسرا و نزد دادیار اجرای احکام، جهت اجرای حکم برمیگردد.

مجازات توهین

مجازات جرم توهین مطابق ماده 608 قانون مجازات اسلامی تعزیرات مصوب 1375، مجازات شلاق تا 74 ضربه و یا پنجاه هزار تا یک میلیون ریال جزای نقدی میباشد.

اما پس از تصویب قانون کاهش مجازات های حبس تعزیری، مطابق بند ج ماده 1 این قانون، مجازات موضوع ماده 608 قانون مجازات اسلامی تعزیرات مصوب 1375 به جرای نقدی درجه شش تغییر یافت و مجازات شلاق از آن حذف گردید.

همچنین مطابق ماده 19 قانون مجازات اسلامی مصوب 1392 جزای نقدی درجه شش، جزای نقدی بیش از بیست ملیون ریال (20.000.000 ریال) تا هشتاد ملیون ریال (80.000.000 ریال) می باشد. (شکایت توهین به دلیل ادرار کردن)

شکایت توهین توسط وکیل (وکیل توهین و افترا)

یکی از جرایمی که پرونده های زیای را در دادسرا به خود اختصاص داده است جرم توهین می باشد. قانونگذار در قانون مجازات اسلامی توهین را جرم شناخته و برای آن مجازات تعیین کرده است. به موجب قانون توهین، فحاشی و استعمال الفاظ رکیک جرم است و با توجه به سمت کسی که مورد توهین قرار گرفته مجازات آن تعیین می گردد.

جرم توهین از جمله جرایم قابل گذشت است بدین معنا که با شکایت شاکی شروع می شود و با گذشت شاکی پروسه رسیدگی در دادسرا و دادگاه خاتمه می یابد.

برای تنظیم شکوائیه، می توانید با وکیل پایه یک دادگستری در تماس باشید.

لذا باتوجه به پیچیدگی های مسایل حقوقی و قانونی و گذراندن سیر ثبت این نوع از شکواییه ها و به حق قانونی خود رسیدن و تنبیه و متنبه کردن شخصی که توهین نموده است بهترین راه کار مشاوره با وکیل مجرب و متخصص کیفری و ثبت شکایت توسط آن وکیل به مراجع قضایی می باشد.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکیل آنلاین یا وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، وکیل میتواند آنرا برای شما تنظیم نماید و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به وکیل انلاین، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

مهم ترین مقالات حقوقی دادپویان شامل: طنز حقوقی، رادیو حقوقی، کلیپ حقوقی، پکیج حقوقی، بسته حقوقی، بیمه حقوقی، فیلم حقوقی است که میتوانید در سایت حقوقی دادپویان مطالعه نمایید.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید. ضمنا شما میتوانید از طنز حقوقی، کلیپ حقوقی، کلیپ کیفری، کلیپ جنایی، کلیپ قانونی، کلیپ قانون، رادیو حقوقی هم در قسمت رادیو استفاده کنید. امیر هاشمی مدیر سایت موسسه حقوقی دادپویان است. اینستاگرام حقوقی و اینستاگرام وکیل را هم دنبال کنید. استفاده از طنز هم موجب خوشحالی شما خواهد شد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

2 دیدگاه

  • سلام چنان چه به رنگ ماشین شما آسیبی وارد گردیده باشد به عنوان تخریب می توانید شکایت کنید و در غیر این صورت تحت عنوان توهین می توانید شکایت کنید ولی معمولا به نتیجه هم نمیرسید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با وکیل کیفری مشاوره حقوقی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *